کد خبر: ۷۱۱۱۹۵۲
گروه : مازندران » ساری
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۸
۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۸
کد خبر : ۷۱۱۱۹۵۲

باتوجه به پیگیری‌های به عمل آمده جهت رفع مشکلات شرکت فذا (فولادین ذوب آمل)، این شرکت تعطیل نخواهد شد.

حسینقلی قوانلو رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری  ، با بیان اینکه باتوجه به پیگیری‌های به عمل آمده جهت رفع مشکلات شرکت فذا (فولادین ذوب آمل)، این شرکت تعطیل نخواهد شد، گفت: با پیگیری‌های به عمل آمده و جلساتی که در دفتر وزیر صنعت، معدن و تجارت جهت حل مشکلات این شرکت در هفته گذشته برگزار شد به جد به دنبال برون رفت این شرکت از وضعیت پیش آمده هستیم.

او با بیان اینکه دراین جلسه مقرر شد مواد اولیه این شرکت جهت تولید سریعا در اختیار آن قرار گیرد، افزود: عمده محصولات تولیدی این شرکت برای ایران خودرو بوده که با توجه به مشکلات پیش آمده برای ایران خودرو و صنایع خودروسازی کشور شرکت فذا نیز تحت الشعاع این مشکلات قرار گرفت و نتوانست طلب‌های خودرا ازاین شرکت وصول کند.

قوانلو گفت: بعد از جلسه با وزیرصمت، مدیران این شرکت درهفته گذشته با رئیس ایران خودروی کشور جلسه‌ای داشته و مقرر شد جهت حل مشکلات شرکت فذا مقداری از طلب‌های آن پرداخت شود تا همچنان چرخه تولید شرکت فذا تداوم یابد.

رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت مازندران با بیان اینکه به هیچ عنوان اجازه تعطیلی این واحد و واحد‌های تولیدی استان را نخواهیم داد، افزود: برای حل مشکل فولادین ذوب آمل فردا نیز جلسه‌ای در دفتر معاون امور صنایع وزیر صمت برگزار خواهد شد.

او گفت: این سازمان به طور مداوم پیگیر مشکلات واحد‌های تولیدی بوده و با هماهنگی استانداری و دیگر دستگاه‌های اجرایی در تسهیل و رفع موانع آن‌ها اقدام خواهد کرد.

انتهای پیام/ م

یک روزنه امید برای رفع مشکلات شرکت فذا

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
علیرضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۹
خیلی ناراحت کننده است
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر