کد خبر: ۷۱۱۲۳۵۹
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۳
تاریخ انتشار : ۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۳
کد خبر : ۷۱۱۲۳۵۹

فرنگی کار وزن ۹۷ کیلوگرم آریوبرزن بهبهان گفت: فکرش را نمی‌کردم به عنوان بهترین کشتی‌گیر هفته دوم انتخاب شوم و این اتفاق انگیزه ام را دو چندان کرد.

به گزارش خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، سعید حسین‌پور که از سوی کمیته فنی سازمان لیگ کشتی به عنوان برترین کشتی‌گیر هفته دوم لیگ برتر کشتی فرنگی انتخاب شد، درباره کشتی وزن ۹۷ کیلوگرم دیدار هفته آریوبرزن بهبهان مقابل آرمان علیزاده از دانشگاه آزاداسلامی اظهار داشت: وقت اول این کشتی با نتیجه ۲-۱ به سود آرمان علیزاده به پایان رسید، اما در وقت دوم برای جبران به روی تشک رفتم. بعد از حدود یک دقیقه و ۳۰ ثانیه که از وقت دوم گذشته بود، با اجرای یک تندر ۴ امتیاز از حریف گرفتم و سپس توانستم در همان حالت او را ضربه فنی کنم.


بیشتر بخوانید:تهران میزبان قطعی جام جهانی کشتی فرنگی


وی افزود: در کشتی هفته اول خوب ظاهر نشده بودم و دقیقا همین فن را از حریفم خورده بودم. برای کشتی دوم با آمادگی کامل روی تشک رفتم و می‌خواستم هر طور شده برنده بیرون بیایم. خدا هم کمکم کردم و توانستم از اشتباهاتم درس بگیرم و حریفم را ضربه فنی کنم.

فرنگی کار وزن ۹۷ کیلوگرم آریوبرزن بهبهان درباره انتخابش به عنوان برترین کشتی گیر هفته دوم عنوان کرد: واقعیت این است که فکرش را نمی‌کردم به عنوان برترین کشتی گیر هفته انتخاب شوم. وقتی این خبر را شنیدم خیلی خوشحال شدم و انگیزه‌ام دوچندان شد. فهمیدم که عملکرد کشتی‌گیران به خوبی از سوی کارشناسان دیده می‌شود. این اتفاق روی کار من تاثیر زیادی داشت و در ادامه به من کمک خواهد کرد.

حسین‌پور در پایان گفت: من تازه ۱۸ ساله هستم و می‌خواهم تجربه‌های بیشتری را کسب کنم. البته در کل تیم ما با ترکیب جوانی در لیگ برتر شرکت کرده، اما کشتی گیران خوبی داریم. من این هفته استراحت می‌کنم، اما سعی ام این است هفته‌های بعدی با قدرت بیشتری روی تشک حاضر شوم.


بیشتر بخوانید:بذری در گروه شانس مجدد/ شیخی حذف شد


انتهای پیام/

صحبت‌های بهترین کشتی‌گیر هفته دوم لیگ‌برتر کشتی فرنگی

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر