کد خبر: ۷۱۱۲۷۸۱
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۵
تاریخ انتشار : ۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۵
کد خبر : ۷۱۱۲۷۸۱

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: ما پول قرارداد فصل پیش را به برانکو بدهکار هستیم و باید آن را پرداخت کنیم.

انصاری فرد: پول قرارداد فصل پیش را به برانکو بدهکار هستیم/ از کمیته استیناف و کمیته انضباطی گله دارم/ درباره جونیور نیم فصل تصمیم می گیریمبه گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، محمدحسن انصاری‌ فرد، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تهران درباره آخرین وضعیت مذاکرات سرخ ها با برانکو ایوانکوویچ برای پرداخت مطالبات او اظهار کرد: مذاکراتی را با وکیل برانکو داشتیم و منتظر هستیم تا آن‌ها وضعیت خود را مشخص و به ما ابلاغ کنند. امیدواریم که با برانکو برای پرداخت طلبش به توافق خوبی برسیم و در این باره ۲ مسئله وجود دارد. اول اینکه ما پول قرارداد فصل پیش را به او بدهکار هستیم و باید آن را پرداخت کنیم، اما از طرف دیگر اینکه او با باشگاه قرارداد داشت و به کارش ادامه نداد. امیدواریم در این مورد به نتیجه برسیم و کار به فیفا کشیده نشود و همه چیز دوستانه حل شود.

او درباره اینکه گفته می‌شود باشگاه خلیج فارس به عقد قرارداد آریا برزگر با پرسپولیس اعتراض دارد، گفت: باشگاهی به نام خلیج فارس نداریم و آن‌ها مدرسه فوتبال دارند. برزگر بازیکن قانونی پرسپولیس است، اما لازم می‌دانیم حق رشد را به آن‌ها بدهیم.

کمیته‌های استیناف و انضباطی باشگاه‌ها را به یک چشم نمی‌بینند

انصاری فرد درباره بخشیده شدن محرومیت شجاع خلیل‌زاده خاطر نشان کرد: زمانی که مربی نفرات حاضر در اردوی تیمش را مشخص کرده است، نمی‌تواند منتظر وضعیت بازیکنان تیمش بماند. سرمربی تیم برای استفاده از شجاع بلاتکلیف بود و چند ساعت مانده به بازی به او اعلام کردند که می‌تواند از خلیل‌زاده استفاده کند، اما درباره عارف غلامی که در ترکیب استقلال بازی کرد شرایط فرق داشت و من از کمیته استیناف و کمیته انضباطی گله دارم و اعتقادم این است که آن‌ها باشگاه‌ها را به یک چشم نگاه نمی‌کنند.

کالدرون در نیم فصل در مورد جونیور تصمیم می‌گیرد

مدیرعامل پرسپولیس درباره قرارداد سنگین جونیور براندائو گفت: جونیور در هر صورت بازیکن تیم است و سرمربی تصمیم می‌گیرد که او بازی کند یا خیر؟ به طور حتم ما تا نیم فصل نمی‌توانیم کاری انجام دهیم و برای جذب و کنار گذاشتن بازیکنی سرمربی تیم تصمیم می‌گیرد. در نیم فصل کالدرون تصمیم خواهد گرفت که وضعیت جونیور به چه شکل شود. از محسن خلیلی هم تشکر کنم که بعد از رفتنش از پرسپولیس حاشیه‌ای برای تیم ایجاد نکرد و همچنین تشکر می‌کنم از افشین پیروانی که این مسئولیت را پذیرفت.

انصاری فرد در پایان درباره موضوع خصوصی‌سازی ۲ باشگاه پرسپولیس و استقلال بیان کرد: بحث واگذاری این ۲ باشگاه یک پروسه طولانی را می‌طلبد. من پیش از این در باشگاه راه‌آهن سابقه خصوصی‌سازی را دارم و در حال حاضر هم وزیر ورزش اصرار دارد که پروسه خصوصی‌سازی ۲ باشگاه پرسپولیس و استقلال انجام شود که یک پروسه طولانی مدت را می‌خواهد.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر