کد خبر: ۷۱۱۲۹۹۵
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۹
تاریخ انتشار : ۳۰ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۹
کد خبر : ۷۱۱۲۹۹۵

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان از آغاز نام‌نویسی سی و یکمین جشنواره امتنان از کارگران، گروه‌های کار و واحد‌های نمونه این استان خبر داد.

نام‌نویسی در جشنواره امتنان از کارگران سیستان و بلوچستان آغاز شدمهرداد جهاندیده مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان در گفت وگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان ، گفت: جشنواره امتنان از کارگران، گروه‌های کار و واحد‌های نمونه هر سال در سه مرحله مقدماتی در سطح کارگاهی و کارخانه، در سطح استانی و مرحله نهایی در سطح کشور انجام می‌شود.

او هدف از برگزاری این جشنواره را ارج نهادن به اندیشه‌ها، تلاش‌ها و فعالیت‌های ارزشمند کارگران و تشـویق نیروهـای کارگری مولد، متخصص و مبتکر به منظور ترویج و ارتقاء هرچه بیشتر فرهنگ کار، رعایت انضباط در محیط کار، مشارکت، خلاقیت و نوآوری و ایجاد انگیزه در بین کارگران بیان کرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه زمان نام‌نویسی در این جشنواره برای جامعه هدف آن تا ۲۰ آبان خواهد بود گفت: کارگران، گروه‌های کار و واحد‌های نمونه استان می‌توانند همزمان با سایر استان‌های کشور با مراجعه به سامانه اینترنتی http://emtenan.mcls.gov.ir نسبت به انجام فرایند ثبت‌نام اقدام کنند.

او گفت: پس از برگزاری جشنواره استانی بررسی طرح‌ها و مستندات لازم و راستی آزمایی از بین منتخبان استانی انجام می‌شود و در نهایت منتخبان کشوری در سه بخش صنعت، خدمات و کشاورزی انتخاب و همزمان با هفته کارگر با حضور مقامات کشوری در جشنواره ملی امتنان، تجلیل می‌شوند.

جهاندیده افزود: در فرآیند نام‌نویسی کمیته فنی استانی پرونده‌هایی را که نمره بالاتری بر اساس شاخص‌های طرح (ابتکار، اختراع، خلاقیت ونوآوری) کسب کنند را به عنوان کارگر نمونه استانی انتخابو به کمیته فنی کشوری معرفی می‌کنند.

او زمان برگزاری جشنواره استانی امتنان از کارگران، گروه‌های کار و واحد‌های نمونه را «هفته کارگر» اعلام کرد و افزود: علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر نیز می‌توانند در استان به مدیریت اجتماعی اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و در شهرستان‌های تابعه به ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان محل کارگاه خود مراجعه کنند.

انتهای پیام/گ

آغاز جشنواره امتنان در سیستان وبلوچستان

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر