کد خبر: ۷۱۱۳۲۱۹
گروه : سمنان » سمنان
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۲
تاریخ انتشار : ۳۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۲
کد خبر : ۷۱۱۳۲۱۹
گروه : سمنان » سمنان
معاون سیاسی استاندار سمنان:

حبیب‌الله خجسته پور گفت: نمایندگان خانه احزاب استان در جریان انتخابات قرار خواهند گرفت .

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سمنان، حبیب‌الله خجسته پور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان ضمن بیان اینکه در جلسه اخیر معاون وزیر کشور با دبیران احزاب فراکسیون‌های اصولگرا، اصلاح‌طلب، مستقلین و معتدلین، این افراد نقطه نظرات خود را مطرح کردند، گفت: با توجه به اینکه انتخابات خانه احزاب برگزار و هیئت‌رئیسه آن مشخص شدند لذا در انتخابات نمایندگان مجلس می‌کوشیم تا از ظرفیت همه احزاب فارغ از جریانات سیاسی بهره‌مند شویم.

او افزود: برای فعال شدن احزاب و گروه‌های سیاسی با توجه به اینکه مهم‌ترین فعالیت آن‌ها در انتخابات است لذا در زمان برگزاری انتخابات می‌کوشیم نمایندگان خانه احزاب را در جریان اقدامات انتخابات قرار دهیم که خیالشان از بابت سلامت انتخابات راحت باشد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان بابیان اینکه ۶۵۲ شعبه اخذ رأی ویژه استان سمنان به هیئت اجرایی پیشنهادشده است، ابراز داشت: به دنبال افزایش این تعداد شعبه اخذ رأی نیستیم زیرا روی این عدد کار کارشناسی صورت گرفته است ولی تصمیم نهایی را هیئت‌های اجرایی در شهرستان‌ها خواهند گرفت و هر تصمیمی که هیئت‌های اجرایی نمایندگان معتمدین مردم بگیرند همان را عمل می‌کنیم.

خجسته پور ضمن بیان اینکه در دهمین دوره انتخابات مجلس ١٠٩ کاندیدا در استان سمنان ثبت‌نام کردند، تصریح کرد: با توجه به اعلام آمادگی افراد مختلف در جریانات سیاسی این پیش‌بینی وجود دارد که تعداد از این رقم فراتر رود و ثبت‌نام افراد بیشتری را شاهد باشیم.

او افزود: بنا به گزارش‌های ارائه‌شده و بررسی روند انتخابات طی ادوار گذشته به‌جرئت می‌توان گفت زیرساخت‌های انتخابات در استان سمنان کاملاً آماده است و این آمادگی نیز در استانداری وجود دارد که از فرایندهای الکترونیک نیز در این مهم هم بهره گرفته شود.

منبع:خبرگزاری مهر

انتهای پیام/ح

در دهمین دوره انتخابات مجلس ١٠٩ کاندیدا در استان سمنان ثبت‌نام کردند

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر