کد خبر: ۷۱۱۳۴۱۶
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۲
تاریخ انتشار : ۳۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۲
کد خبر : ۷۱۱۳۴۱۶

مدیر امور خدمه آستان قدس رضوی گفت: پیش‌بینی می‌شود ۸۰۰ هزار وعده پذیرایی در دهه پایانی صفر بین زائران پیاده در ایستگاه جواد الائمه (ع) ورودی بزرگراه باغچه به مشهد توزیع شود.

توزیع 800هزار وعده غذایی در ایستگاه جواد الائمه(ع)به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، محمد توکلی  مدیر امور خدمه آستان قدس رضوی در حاشیه افتتاح موکب ملک آباد، گفت: با توجه به حضور نخستین گروه زائران پیاده از شهرستان بیرجند در ایستگاه ملک آباد، کار خدمت‌رسانی به زائران در ایستگاه‌های برون شهری آستان قدس رضوی از امروز آغاز شد.

مدیر امور خدمه آستان قدس رضوی تصریح کرد: در آستانه شهادت حضرت رضا(ع) معاونت اماکن متبرکه و امور زائران آستان قدس رضوی با برپایی ایستگاه‌های پذیرایی و خدمت‌رسانی به زائران پیاده دهه پایانی ماه صفر فعالیت خود را در ایستگاه جواد الائمه(ع) آغاز کردند.

او افزود: مجموعه اماکن متبرکه در این ایام ۵۰ ایستگاه خدمت‌رسانی دایر خواهد کرد که ۱۰ ایستگاه در ورودی‌های شهر مشهد و ۴۰ ایستگاه در داخل شهر وظیفه خدمت‌رسانی و اسکان زائران را در روز‌های منتهی به ماه صفر بر عهده خواهند داشت.


توکلی تصریح کرد: پیش‌بینی می‌شود ۸۰۰ هزار وعده پذیرایی صبحانه، نهار و شام در این ایام توزیع شود و طبق برآورد‌های انجام شده این عدد بالاتر نیز خواهد بود.

مدیر امور خدمه آستان قدس رضوی با بیان اینکه در مدت ۸ روز برپایی این ایستگاه‌ها ۳ هزار خدمه و خادمیار مسئولیت خدمت‌رسانی مستقیم به زائران را برعهده دارند، گفت: علاوه بر خدمت‌رسانی در حرم مطهر مسئولیت سنگین‌تر ما خدمت‌رسانی به زائران پیاده است که در این ایام تمام خدمه و خادمیاران آماده‌باش خواهند بود تا خدمت‌رسانی به زائران و مجاوران رضوی را با کیفیت مطلوبی انجام دهند.

او تصریح کرد: سال گذشته در دهه پایانی ماه صفر بالغ بر ۵۰۰ هزار زائر پیاده به مشهد مقدس مشرف شدند که پیش‌بینی شده در سال جاری این تعداد افزایش ۳۰ درصدی را داشته باشد.

انتهای پیام//ح.ص

 

آغاز به کار ایستگاه‌های خدمت‌رسان آستان قدس رضوی به زائران پیاده دهه پایانی صفر

 پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر