کد خبر: ۷۱۱۳۹۲۳
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۲

معاون تشکیلات دانش اموزی کشور گفت:تربیت کلید واژه اهداف و اولویت‌های سازمان دانش آموزی است.

به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ارومیه، معاون تشکیلات دانش اموزی کشور در همایش تجلیل از برترین های اردوهای ملی پیشتازان سازمان دانش آموزی استان با اشاره به اهمیت فعالیت‌های پرورشی در نظام تعلیم و تربیت گفت: "تربیت" کلید واژه اهداف و اولویت‌های سازمان دانش آموزی است که پایبندی به مبانی دینی، مشارکت جویی و قانونمندی و همچنین آموزش مهارت‌های زندگی و اجتماعی ثمره فعالیت‌های یک دانش آموز در تشکل‌های سازمان دانش آموزی خواهد بود.
 
او در رابطه با فعالیت‌های سازمان دانش آموزی استان آذر بایجان غربی نیز گفت: استان آذربایجان غربی با درخشش در اردوی ملی امسال نشان داد که محدودیت‌ها و محرومیت‌ها مانعی برای موفقیت‌ها نیست و کسب رتبه سوم مجموع اردوی ملی گواهی محکم بر این ادعا است.
 
معاون تشکیلات سازمان دانش‌آموزی کشور ادامه داد: امروز سازمان دانش آموزی استان اذربایجان غربی فعالیت واحد را جایگزین فعالیت‌های جزیره‌ای کرده و شعار همفکری، همدلی و همکار‌ی را محقق شاخته است.
 
مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان غربی در این مراسم با بیان اینکه دانش آموزان امروز، آینده سازان میهن اسلامی هستند گفت:از پنج هزار مدرسه استان، ۳۰۶۵ مدرسه روستایی است که نشان از پراکندگی جغرافیایی دارد که در این میان آذربایجان غربی توانسته است در دو سال گذشته در ارزیابی شاخص‌های عمومی و اختصاصی جزو استان‌های برتر کشوری باشد.
 
محمدی با اشاره به اینکه هر شش ساحت سند تحول بنیادین آموزش و پرورش رویکرد تربیتی دارد و این مهم وظیفه سنگین مربیان تربیتی را بیش از پیش نمایان کرده است افزود:در سند تحول بنیادین آموزش و پرورش، هدف زیر نظام برنامه درسی ملی راهبری پنج عصر تعقل، ایمان، علم، عمل و اخلاق می‌باشد که شناخت توانایی‌ها خود و ارتباط صحیح با خدا و جهان اطراف حاصل این راهبری خواهد بود.
 
انتهای پیام/م

 

تجلیل از برترین های اردوهای ملی پیشتازان سازمان دانش آموزی استان

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر