کد خبر: ۷۱۱۴۴۱۳
گروه : کردستان » سنندج
تاریخ انتشار: ۰۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۶
تاریخ انتشار : ۰۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۶
کد خبر : ۷۱۱۴۴۱۳
رئیس کل دادگستری کردستان:

رئیس کل دادگستری کردستان گفت: در راستای جلوگیری و برخورد به موقع و قاطع با کسانی که در روند انتخابات خللی ایجاد کنند، شعب تخصصی ویژه رسیدگی به جرائم انتخاباتی تشکیل می‌شود.

رسیدگی به جرائم انتخاباتی در کردستانبه گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ، و به نقل از روابط عمومی دادگستری کل استان کردستان، محمدرضا مترقب رئیس کل دادگستری کردستان در اولین نشست ستاد پیشگیری از جرائم و تخلفات انتخاباتی استان کردستان، استفاده از هر وسیله‌ای برای پیروزی در انتخابات را امری ناشایست دانست و اظهار داشت: دستگاه قضایی با افرادی که بخواهند به بهانه ایجاد شور انتخاباتی سوء استفاده کنند با تشکیل پرونده قضایی به تخلفات آن‌ها در کمترین زمان ممکن رسیدگی خواهد کرد.

او تمامی دستگاه‌های اجرایی و در رأس آن استانداری را به مشارکت در برخورد با تخلفات انتخاباتی فراخواند و افزود: دادگستری در حوزه برخورد با تخلفات کارکنان دولت در انتخابات بسیار قاطع است و با مدیرانی که فضا را به نفع کاندید خاصی آماده می‌کنند بشدت برخورد خواهد کرد.

رئیس کل دادگستری کردستان با اشاره به اهمیت حضور گسترده مردم در صحنه انتخابات پیش رو، ادامه داد: مسئولان باید بستر‌ها را برای افزایش مشارکت پرشور مردم فراهم نموده و صداو سیما و سایر رسانه‌ها نیز با انعکاس عملکرد مسئولان در خنثی سازی دسیسه‌های دشمن که در صدد القای ناامیدی مردم هستند، نقش خود را ایفا کنند.

مترقب در پایان با اعلام اینکه شعب ویژه و تخصصی برای رسیدگی به جرائم انتخاباتی در دادگستری استان تعیین شده، یادآور شد: دستگاه قضایی رقابت کاندیدا‌ها را رصد کرده و با جدیت و قاطعیت تخلفات را مورد رسیدگی قرار خواهد داد.

انتهای پیام/ز

شعب تخصصی ویژه رسیدگی به جرائم انتخاباتی در کردستان تشکیل می‌شود

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر