کد خبر: ۷۱۱۴۴۹۳
تاریخ انتشار: ۰۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۱
تاریخ انتشار : ۰۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۱
کد خبر : ۷۱۱۴۴۹۳

علیرضا حقیقی دروازه بان تیم نساجی مازندران ممکن است در بازی تیمش مقابل فولاد خوزستان غایب باشد.

وضعیت مبهم حقیقی برای بازی مقابل فولاد

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، تیم نساجی مازندران چند وقتی است به دلیل بدهی‌های مالی خود به سازمان لیگ که به حدود ۱۴ میلیارد تومان می‌رسد، فعلا نمی‌تواند از چهار بازیکن جدید خود از جمله جواد جلالی، مهرداد کفشگری، محمدحسن باباگلی و محمد قاضی استفاده کند و طبق قانون جدید سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال تا زمانی که این دیون پرداخت نشود، هیچ باشگاهی حق استفاده از بازیکنان جدید خود را نخواهد داشت.


بیشتر بخوانید: معارفه ستاره سابق تیم ملی فوتبال ایران در ورزشگاه درفشی‌فر


با این حال سازمان لیگ تا حدودی با نساجی همکاری کرد و اجازه داد تا میلاد سرل، رضا دهقانی و حسن جعفری بازیکنان جدید این تیم موفق به همراهی قائمشهری‌ها در بازی‌های لیگ برتر باشند. اما از آنجایی که این باشگاه هیچ تلاشی برای پرداخت مطالباتش نکرده بود، ممکن است  علیرضا حقیقی دروازه بان سابق تیم ملی کشورمان که به تازگی  به این تیم پیوسته وضعیت نامشخصی برای همراهی نساجی چی‌ها داشته باشد.

با این حال علی دهقانی معاون فرهنگی و سرپرست تیم نساجی مازندران در گفت و گو با خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، در خصوص وضعیت علیرضا حقیقی و سایر بازیکنان که به دلیل دیون گذشته باشگاه نساجی از همراهی تیمشان فعلا بی نصیب هستند، عنوان کرد: روند صدور آی تی سی بازیکن کمی طولانی دنبال می‌شود، اما تمام تلاش ما بر این است تا طی امروز و فردا بتوانیم کارت او را صادر کنیم.

وی افزود:، اما روز جمعه کار‌های اداری  این مورد دنبال نمی‌شود و از طرفی، چون حقیقی در تیم سوئدی بازی می‌کرد روز شنبه و یکشنبه هفته آینده هم تعطیلی محسوب می‌شود.  من فکر می‌کنم روز دوشنبه به احتمال خیلی زیاد کارت بازی حقیقی صادر خواهد شد و او به زودی به تیم ما اضافه می‌شود.

وضعیت مبهم حقیقی برای بازی مقابل فولاد

او همچنین در مورد چهار بازیکن دیگر نساجی که تا هفته هشتم رقابت‌ها از همراهی تیمشان محروم هستند بیان کرد: بخشی از دیون گذشته نساجی با مساعدت مدیریت باشگاه به زودی پرداخت می‌شود و فکر می‌کنم این چهار نفر هم می‌توانند به همراه حقیقی سایر بازی‌های پیش روی تیم را در لیگ برتر دنبال کنند.

با این حال به نظر می‌رسد با توجه به اینکه نساجی روز جمعه مهمان فولاد در اهواز است، حقیقی نمی تواند مقابل فولادشهری ها بازی کند.


بیشتر بخوانید: ستاره ایران در جام جهانی به نساجی مازندران پیوست


انتهای پیام/

آخرین اخبار از لیگ برتر فوتبال ایران

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر