کد خبر: ۷۱۱۴۷۳۴
تاریخ انتشار: ۰۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۱
۰۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۱
کد خبر : ۷۱۱۴۷۳۴

سخنگوی باشگاه ذوب آهن گفت: منصوریان با ذوب آهن نتایج خوبی نگرفته است و مدیران و هواداران انتظار دارند بازیکنان این تیم نتایج بهتری کسب کنند.

جمشیدی: هواداران انتظار نتایج خوب از ذوب آهن را دارنداحمد جمشیدی، سخنگوی باشگاه ذوب آهن اصفهان در گفت و گو با خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره نتایج تیم فوتبال ذوب آهن در نوزدهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر بیان کرد: ذوب آهن با منصوریان نتایج خوبی نگرفته و مدیران و هواداران انتظار دارند تا نتایج خوبی کسب کند، زیرا جایگاه ذوب در رده چهاردهم جدول نیست.

او افزود: در بازی با مس کرمان، تیم خوب بازی نکرد و همچنین رو در روی شهرخودرو نیز شادابی کافی را نداشتیم، اما با منصوریان جلسه گذاشتیم و امیدوارم از بازی مقابل پیکان به شرایط خوب باز گردیم. نمی‌توانیم بگوییم که بازی با پیکان آخرین فرصت منصوریان است، اما باید به تیم شوک وارد شود تا تیم نتیجه بگیرد.

جمشیدی درباره پرداخت مطالبات بازیکنان و کادرفنی این تیم گفت: تاکنون ۱۰ درصد از مطالبات بازیکنان و کادرفنی را پرداخت کردیم و درصدد هستیم تا با تلاش هیئت مدیره و مدیرعامل بازهم پرداختی داشته باشیم، اما نکته مهم این است که برای دریافت پول، باید از شرایط تیم و نتایج دفاع کنیم که متاسفانه نتایج خوبی به دست نیامده است. این موضوع را با منصوریان هم مطرح کردیم و به او گفتیم تا به بازیکنان انتقال دهد.

سخنگوی باشگاه ذوب آهن اصفهان خاطرنشان کرد: هواداران از تیم نتیجه می‌خواهند و نمی‌توان به آن‌ها اعتراض کرد. هواداران سرمایه باشگاه هستند و کادر فنی باید تلاش تا تیم بهترین نتایج را کسب کند. به ذوب آهن امیدوار هستیم تا به پیروزی‌های زیاد برسیم.

جمشیدی در پایان گفت: به هرحال پس از هر مسابقه جلسه می‌گذاریم و بعد از بازی با پیکان نیز جلسه برگزار می‌کنیم تا درباره شرایط تیم گفت و گو کنیم.

انتهای پیام/

اظهارات جمشیدی درباره نتایج ذوب آهن اصفهان

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر