کد خبر: ۷۱۲۰۱۰۱
گروه : کردستان » سنندج
تاریخ انتشار: ۰۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۰
تاریخ انتشار : ۰۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۰
کد خبر : ۷۱۲۰۱۰۱

ژاله یوسفی نژاد از هنرمندان عضو خانه کارتون و کاریکاتور حوزه هنری استان کردستان دیپلم افتخار چهارمین جشنواره بین المللی کارتون صربستان با موضوع حیوانات خانگی را کسب کرد.

دیپلم افتخار جشنواره بین المللی کارتون صربستان به هنرمند کردستانی رسیدبه گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ،در چهارمین جشنواره بین المللی کارتون حیوانات با موضوع کودکان و حیوانات خانگی که هر ساله توسط انجمن هنرمندان هنر‌های زیبا و تزئینی و طراحان صربستان بلگراد، فکو صربستان و باغ وحش بلگراد، برگزار می‌شود اثر هنرمند کارتونیست سنندجی ژاله یوسفی نژاد دیپلم افتخار این دوره از جشنواره را از آن خود کرد.

در این دوره از جشنواره ۱۷ هنرمند کارتونیست ایرانی به بخش فینال این جشنواره راه پیدا کردند که در پایان ژاله یوسفی نژاد به همراه افسون عظیمی مقدم و کیوان وارثی دیپلم افتخار این دوره از جشنواره را از آن خود کردند.

ژاله یوسفی نژاد بهترین کارتونیست زن سال ایران در سال ۹۷-۹۶ که تاکنون در بیش از ۴۰ جشنواره ملی و بین المللی حضور پیدا کرده و عناوین مختلفی از جمله کسب جایزه (GEORGE CAVRILEAN) از جشنواره بین المللی (GURAHUMORUL) با موضوع یک تکه طنز از کشور رومانی، کسب جایزه مردمی از جشنواره بین المللی brain sneezing با موضوع سکوت از کشور اوکراین، کسب جایزه ویژه از جشنواره بین المللی استقلال کشور اسلواکی با موضوع شطرنج، جایزه برنز از جشنواره بین‌المللی حفاظت از میراث فرهنگی چین و. کسب کرده است.

چاپ آثار تصویرسازی در کتاب گرافیک بابان ۲، تصویرسازی برای کتاب آموزش زبان کُردی مریوان (آموزشگاه فه ژین)، تصویرسازی برای کتاب کودک (په لکه زیرینه)، تصویرسازی برای کتاب روباه نیمه شب، تصویر سازی کتاب کوردی (خه‌پلی فره ته‌میسه)، تصویرسازی کتاب (چیشتخانه‌ی کردستان)، تصویرسازی کاراکتر‌های انیمیشن سرزمین سبز، طراحی پنج مجموعه استیکر با هویت و زبان کوردی از دیگر فعالیت‌های این هنرمند محسوب می‌شود.

انتهای پیام/ز

هنرمند کردستانی دیپلم افتخار دریافت کرد

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر