کد خبر: ۷۱۲۱۰۰۶
تاریخ انتشار: ۰۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۱
تاریخ انتشار : ۰۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۱
کد خبر : ۷۱۲۱۰۰۶

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان لرستان گفت: بیش از ۱۰۱ میلیارد تومان برای تعمیر شبکه آب و فاضلاب لرستان در نظر گرفته‌ شده که تا به امروز توانسته‌ایم بیش از ۶۰ میلیارد تومان از این اعتبار را تخصیص دهیم.

اختصاص ۱۰۱ میلیارد تومان بودجه برای تعمیر شبکه آب و فاضلاب لرستانبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان،  حمیدرضا کرم وند مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان لرستان، اظهار داشت: شرکت آب و فاضلاب لرستان در راستای جلوگیری از مشکلاتی که معمولاً در فصل بارندگی برای شبکه آب و فاضلاب استان پیش می‌آید تمامی امکانات و تجهیزات خود را به‌روزرسانی کرده است.

او با بیان اینکه 90 اکیپ شرکت آب و فاضلاب استان در حال آماده‌باش برای جلوگیری از ایجاد مشکل در شبکه استان هستند، افزود: این اقدامات پیشگیرانه بر اساس تجاربی است که پس از سیل فروردین‌ماه لرستان به دست آوردیم.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان لرستان بیان کرد: برای حل مشکلاتی که سیلاب فروردین‌ماه به شبکه آب و فاضلاب استان زده بیشترین اعتبار را در سطح کشور کسب کردیم.

کرم وند با اشاره به اینکه بیش از 101 میلیارد تومان برای تعمیر شبکه آب و فاضلاب لرستان در نظر گرفته‌ شده است، تصریح کرد: تا به امروز توانسته‌ایم که بیش از 60 میلیارد تومان از این اعتبار را تخصیص دهیم.

او در بخش پایانی صحبت‌های خود تصریح کرد: پروژه‌های حوزه سیل لرستان در حال تکمیل شدن هستند و امیدواریم پیش از سیلابی شدن رودخانه‌ها آن‌ها را تکمیل کنیم همچنین در انجام پروژه‌های جدید به حوزه پدافند غیرعامل نیز توجه ویژه‌ای شده است.

انتهای پیام/د

اختصاص بودجه 101 میلیارد تومانی برای تعمیر شبکه آب و فاضلاب لرستان

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر