کد خبر: ۷۱۲۵۳۴۴
تاریخ انتشار: ۱۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۴
۱۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۴
کد خبر : ۷۱۲۵۳۴۴

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت قصرشیرین گفت : با اجرای ۳۰۵ مورد گشت‌های نظارتی و بازرسی از سوی ماموران و بازرسان اداره صنعت، معدن، تجارت، طی مهر ماه، ۲۵ واحد متخلف این شهرستان با تشکیل پرونده، ۵۴ میلیون و ۱۷۸ هزار ریال جریمه شدند.

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه،مهدی مرادی رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت قصرشیرین گفت : مهمترین تخلفات این واحد‌های صنفی، عرضه خارج از شبکه، درج نکردن قیمت بر روی کالا‌ها و گران فروشی و رعایت نکردن موازین بهداشتی است.

او گفت : پس از شناسایی متخلفان و تایید بازرسان با تکمیل پرونده در تعزیرات حکومتی این واحد‌ها محکوم به پرداخت جریمه نقدی شدند.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت قصرشیرین افزود: همچنین در مهر ماه ۲۷ گشت مشترک بر واحد‌های صنفی انجام شده و تعداد گزارش‌های ثبت شده از طریق سامانه ۱۲۴ اداره صنعت، معدن و تجارت نیز ۴۲ مورد بوده که در کمترین زمان ممکن از سوی بازرسان به این شکایت‌ها رسیدگی شده است.

او افزود: همچنین با انجام ۱۸۰ مورد بازرسی از واحد‌های صنفی توسط اتاق اصناف در مهر ماه، ۱۹ مورد واحد متخلف شناسایی شده و با تشکیل پرونده به ۱۸ میلیون و ۲۴۰ هزار ریال جریمه نقدی محکوم شدند.

او گفت: طی مهرماه در مجموع ۱۲ و نیم تن شکر، ۲۵ تن برنج، ۵۰۰ کیلوگرم چای، ۵۰۰ کیلوگرم نخود، ۵۰۰ کیلوگرم عدس، ۲۰ تن شکر و ۱۰ تن روغن و ۱۲ و نیم تن قند با قیمت تعادلی بین موکب‌های شهرستان به منظور پذیرایی و خدمات رسانی به زائران اربعین حسینی توزیع شد.

او خواستار همکاری بیشتر مردم برای ارسال گزارش تخلف واحد‌های صنفی برای برخورد قاطع با اخلال گران بازار و تخلفات احتمالی سودجویان شد و افزود: در برخورد با اخلال کنندگان اقتصادی و برهم زنندگان بازار هیچ اغماضی نخواهد شد.

 

 

انتهای پیام/د

مهمترین تخلفات واحد‌های صنفی اعلام شد

 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر