کد خبر: ۷۱۲۶۵۱۶
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۵
۱۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۵
کد خبر : ۷۱۲۶۵۱۶
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار:

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار گفت:آذربایجان غربی توانمندی برگزاری مسابقات بزرگ ورزشی را دارد.

آذربایجان غربی توانمندی برگزاری مسابقات بزرگ ورزشی را داردبه گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ارومیه ،مصطفوی در جلسه شورای ورزش استان که با محوریت برنامه‌های هفته ملی پارالمپیک برگزار شد با اشاره به برگزاری موفق مسابقات مختلف ورزشی در ارومیه و استقبال بی نظیر مردم از این مسابقات گفت: با توجه به امکانات موجود استان و شور و شوق مردم برای حضور در مسابقات، گفت: آذربایجان غربی توانمندی و قابلیت برگزاری مسابقات بزرگ ورزشی در رشته‌های مختلف را دارد.

او در ادامه ضمن قدردانی از تلاش ورزشکاران استان در کسب موفقیت‌های مختلف ملی و بین المللی گفت: ضروری است جایگاه و شان ورزشکاران استان حفظ و مورد توجه ویژه قرار گیرند.

او در ادامه سخنان خود از سفر لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی به همراه وزیر نیرو در روز سه شنبه ۱۴ آبان ماه به آذربایجان غربی خبر داد.

او افتتاح سامانه تامین و تصفیه آب شرب مهاباد و سامانه جمع آوری و دفع بهداشتی فاضلاب شهرک گلمان ارومیه، بهره برداری از سامانه بهبود و ارتقای کیفیت آب شرب شهر پلدشت و افتتاح نیروگاه برق آبی سردشت را از برنامه‌های علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی و رضا اردکانیان وزیر نیرو در سفربه آذربایجان غربی عنوان کرد.

حضور در مزار شهدا، دیدار مسئولان با ورزشکاران جانباز و معلول، تقدیر از قهرمان ملی و بین المللی استان در رشته‌های مختلف، برگزاری مسابقات مختلف ورزشی، از جمله برنامه‌های پیش نهادی برای گرامیداشت هفته ملی پارالمپیک در استان اعلام شد.

انتهای پیام/م
 

برگزاری جلسه شورای ورزش استان 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر