کد خبر: ۷۱۲۷۶۲۶
گروه : اردبیل » اردبیل
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۶
۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۶
کد خبر : ۷۱۲۷۶۲۶

رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده‌ای شهرستان مشگین شهر از جابجایی بیش از ۱۱۹ هزار تن کالا و بار در شهرستان مشگین شهر خبر داد.

رضا فرج پور، رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده‌ای شهرستان مشگین شهر ظهر امروز در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل، گفت: ۱۱۹ هزار و ۴۳۱ تن کالا و بار از شهرستان مشگین شهر در ۷ ماه گذشته جابجا شده است.

او با بیان اینکه این میزان جابجایی کالا نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۴۷/۱۰ درصد افزایش نشان می‌دهد افزود: ۷ شرکت حمل و نقل کالا، بار و مسافر در حوزه شهرستان مشگین شهر فعالیت می‌کند.

رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده‌ای شهرستان مشگین شهر با اشاره به اینکه در مدت یاد شده ۱۶۸ هزار و ۸۰۹ نفر مسافر نیز از شهرستان مشگین شهر جابجا شده گفت: در جابجایی مسافر نیز نسبت به ۷ ماهه سال گذشته ۷ درصد رشد داشتیم.

فرج پور از شناسایی، قلع وقمع و جلوگیری از ۱۶۵ مورد تجاوز به حریم راه و ساخت وساز‌های غیر مجاز درشهرستان مشگین شهر خبر داد و افزود:با فعالیت گشت راهداری در محور‌های مواصلاتی با حکم قضایی ۱۱۰ مورد اخطار کتبی به متخلفان ابلاغ، با دستور قضایی ۱۵ مورد تخریب انجام، با همکاری عوامل نیروی انتظامی از ۳۵ مورد تجاوز به حریم راه جلوگیری بعمل آمده و هم چنین ۱۵۰ مورد مجوز ساخت و ساز در مدت یاد شده درشهرستان مشگین شهر صادر شده است.

او نصب ۸ سرعت گیر پلاستیکی، ۲ هزار و ۸۰۰ متر مربع برداشت و پاکسازی نخاله در بزرگراه و جاده قدیم مشگین شهر، تعمیر ۱۲ دستگاه ابنیه فنی، نصب ۴ نرده پل و پاکسازی و علف چینی ۸۰ دستگاه از نرده پل‌ها را از مهمترین اقدامات راهداری در ۷ ماه گذشته برشمرد و تصریح کرد: ۸۰ عدد تابلوو بنرغیر مجاز نیز از سطح جاده‌های شهرستان مشگین شهر برچیده شده است.

انتهای پیام/ح

افزایش ۴۷ درصدی جابجایی کالا و بار در مشکین شهر

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر