کد خبر: ۷۱۲۷۸۷۴
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۰
۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۰
کد خبر : ۷۱۲۷۸۷۴
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران؛

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت : آن‌هایی که در شرایط کنونی کشور را به سازش دعوت می‌کنند بدانند راه برون رفت از تحریم‌ها و مشکلات ایستادگی در برابر دشمنان است.

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه،حجت الاسلام سیدعلیرضا ادیانی رئیس سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت : بر اساس آموزه‌های دین اسلام مقاومت رمز پیروزی‌های بزرگ است و ایران اسلامی با تکیه بر همین آموزه در برابر دشمنان ایستادگی کرده و می‌کند.

او با اشاره به توطئه چینی دشمنان علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، مهمترین این توطئه‌ها را جنگ هشت ساله تحمیلی عنوان و گفت : تجربه ۴۰ ساله انقلاب به خوبی نشان داده که ایران اسلامی در همه میدان‌ها در مقابله با آمریکا پیروز است.

ادیانی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری خطاب به دشمنان مبنی بر اینکه اگر ما را تحریم کنید به خوداتکایی می‌رسیم، گفت: امروز در بخش نظامی به خودکفایی رسیده ایم و در شرایطی که در سال‌های جنگ تحمیلی سلاح راهبردی نداشتیم، امروز در سایه همت جوانان انقلابی به پیشرفت‌های نظامی خوبی دست پیدا کرده و قادریم عرصه را بر آمریکا تنگ کنیم.

او با بیان اینکه نشانه‌های برون رفت از تحریم‌ها را می‌بینیم، افزود: همانطوری که در عرصه تجهیزات نظامی به خود فایی رسیده‌ایم، می‌توانیم در صنعت و دیگر بخش‌ها هم پیشرفت کنیم.

ادیانی از مردم به عنوان سرمایه‌های اصلی نظام یاد کرد و افزود: مردم به ویژه جوانان امروز مبارزتر از مردم سال‌های پیروزی انقلاب هستند و با وجود حمایت این مردم، دشمن با تمام امکانات خود نمی‌تواند ایران اسلامی را مورد تهاجم نظامی و رسانه‌ای قرار دهد.

او با تاکید بر اینکه ایران اسلامی به سمت تبدیل شدن به قدرت منطقه‌ای پیش رفته، گفت: در مقابل نشانه‌های افول آمریکا مشهود است و امروز آمریکا هیچ دستاوردی ندارد.

ادیانی با بیان اینکه نشانه‌های افول آمریکا مشهود است، گفت: قدرت آمریکا چه در بعد نرم افزاری و چه در بعد سخت‌افزاری رو به افول است.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا سپس با بیان اینکه دشمنان اسلام و انقلاب قبل از پیروزی انقلاب هم می‌خواستند نهضت انقلاب را هم مثل نهضت مشروطه و دیگر رخداد‌های مهم قبل از انقلاب به چالش و انزوا بکشانند، گفت: امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران همان موقع جامعه و به ویژه جوانان را از توطئه‌های شوم دشمنان برای جلوگیری از به پیروزی رسیدن انقلاب اسلامی آگاه کردند.

ادیانی افزود: در جریان تسخیر لانه جاسوسی آمریکا به دست دانشجویان نیز امام خمینی (ره) خطاب به جوانان گفت آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند و همین سخنان امام (ره) بود که دانشجویان را به تسخیر لانه جاسوسی ترغیب کرد.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا با اشاره به پای کار بودن مردم در تمامی صحنه‌ها گفت: مردم به وظیفه شرعی و انقلابی خود در همه میدان‌ها عمل کرده‌اند و شایسته این هستند که ثروت کشور برای رفاه بیشتر آن‌ها به کار گرفته شود. البته حرکت مبارزه با فساد نیز با ریاست جدید قوه قضاییه آغاز شده است.

ادیانی گفت: مردم ایران اسلامی شایسته خدمات بیشتری هستند و به تعبیر رهبری برای خدمات رسانی به آن‌ها باید به داشته‌های خود تکیه کنیم و منتظر نباشیم دشمن بیاید به مردم خدمت کند که هرگز نخواهد آمد.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران سپس اشاره‌ای هم به ابلاغ بیانیه گام دوم انقلاب از سوی مقام معظم رهبری داشت و با بیان اینکه جوانان مخاطبین اصلی بیانیه گام دوم انقلاب هستند، گفت: جوانان همانطور که در جریان پیروزی انقلاب و در سال‌های دفاع مقدس حضور فعالی داشتند، باید در راستای اجرایی کردن بیانیه گام دوم انقلاب هم بکوشند .

 

 

انتهای پیام/د

مقاومت رمز پیروزی‌های بزرگ

 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر