کد خبر: ۷۱۲۸۶۲۲
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۴
تاریخ انتشار : ۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۴
کد خبر : ۷۱۲۸۶۲۲
در سال جاری انجام گرفت؛

مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: مردم استان در سال جاری یک میلیار و 438 میلیون تومان صدقه پرداخت کردند.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یاسوج،  مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: مردم خیر و نیکوکار استان در سال جاری تاکنون یک میلیارد و ۴۳۸ میلیون تومان صدقه پرداخت کرده‌اند.

مبشری افزود: صدقه در راه خدا تجارتی پرسود و معامله‌ای ارزشمند است که پرداخت آن نه تنها موجب کم شدن اموال نمی‌شود بلکه برکت مال را نیز در پی دارد.

او به مشارکت مردم نیکوکار کهگیلویه و بویراحمد در طرح‌ها و برنامه‌های کمیته امداد اشاره و بیان کرد: مردم خیر و نوع‌دوست استان در سال جاری بیش از یک میلیارد و ۴۳۸ میلیون تومان صدقه برای کمک به نیازمندان این نهاد پرداخت کرده‌اند.

مبشری با اشاره به اینکه صدقات جمع‌آوری‌شده مردم در سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته شش درصد افزایش داشته است، افزود: صدقات در زمینه‌های ازدواج، تأمین مسکن، امور درمانی، کمک‌های موردی، تحصیلی و تسهیلات قرض‌الحسنه مددجویان هزینه می‌شود.

او با تأکید بر ضرورت ساماندهی صندوق‌های صدقات، اضافه کرد: خیران نیکوکار می‌توانند علاوه بر صندوق‌های صدقات کمک‌های خود را از طریق شیوه‌های الکترونیکی ازجمله سامانه پیامکی #۲*۰۷۴*۸۸۷۷* پرداخت کنند.

مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد بابیان اینکه پرداخت صدقات به روش پیامکی و الکترونیکی، کم‌هزینه‌تر و سریع‌تر از روش سنتی است گفت: افزایش درآمد، جلوگیری از سوءاستفاده‌های احتمالی، افزایش اعتماد عمومی و کاهش هزینه تخلیه صندوق صدقات از مهم‌ترین مزیت‌های پرداخت صدقه به روش الکترونیکی است.

مبشری در پایان بیان کرد: از مردم نوع‌دوست استان دعوت می‌شود با شرکت در طرح‌ها و برنامه‌های کمیته امداد، این نهاد را در زمینه یاری‌رساندن به نیازمندان حمایت کنند.  

انتهای پیام/غ

صدقه در راه خدا تجارتی پرسود و معامله‌ای ارزشمند

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر