کد خبر: ۷۱۲۹۳۱۲
گروه : قم » قم
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۴
تاریخ انتشار : ۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۴
کد خبر : ۷۱۲۹۳۱۲
گروه : قم » قم
مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قم مطرح کرد؛

پوریا فر گفت: محل استقرار اتوبوس‌های پاکستانی در سطح شهر حسب دستور مدیریت استان بوده است.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازقم، رضا پوریا فرمدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قم با اشاره به انتقادات روز‌های گذشته از حضور اتوبوس‌های زائران پاکستانی در سطح شهر قم گفت: ورود هرگونه اتوبوس در هسته مرکزی و به‌طورکلی در سطح شهر قم ممنوع است.

او با بیان اینکه حسب دستور دادستان استان وظیفه کنترل و جلوگیری از ورود اتوبوس‌ها در شهر قم به عهده پلیس و اداره کل راهداری استان است، ابراز کرد: علیرغم دستورات لازم در این زمینه شاهد همکاری‌های مناسبی در این موضوع نیستیم.

مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قم عنوان کرد: گشت و بازرسی سازمان پایانه‌ها به‌صورت مداوم و به‌صورت منسجم در سطح شهر نظارت بر ورود و خروج اتوبوس‌های شهری داشته، ولی در این زمینه نیازمند همکاری‌های بیشتری هستیم.

او با تأکید بر اینکه در ایام پیک مسافر جز حضور اتوبوس‌های زوار پاکستانی شاهد حضور اتوبوس‌های دیگر نیستیم، یادآور شد: محل استقرار اتوبوس‌های پاکستانی در سطح شهر حسب دستور مدیریت استان بوده است، چراکه محل اسکان آن‌ها در مصلی قدس و اماکن دیگر بوده است.

پوریافر با اشاره به حضور پرتعداد اتوبوس‌های زوار پاکستانی در سطح شهر به واسطه قطب‌های مذهبی در استان قم عنوان کرد: این اتوبوس‌ها پلاک‌های مشخصی برای اعمال جرائم ندارند و، چون تعداد آنان زیاد بوده در پارکینگ بلوار زائر و پارکینگ شرقی ساماندهی شده‌اند.

او با بیان اینکه اتوبوس‌های زوار پاکستانی در برخی از موارد خارج مکان‌های مشخص‌شده پارک کرده که سبب نارضایتی عمومی شده است، اضافه کرد: حجم این اتوبوس هر روز در حال کاهش بوده و این حضور تنها به واسطه مراسم معنوی اربعین حسینی بوده است.

انتهای پیام/الف

ورود اتوبوس‌های بین‌شهری به قم ممنوع است

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر