کد خبر: ۷۱۳۰۵۲۲
تاریخ انتشار: ۱۶ آبان ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۹

تا کنون عملیات آسفالت ریزی ۱۶ هزار متر مربع از معابر روستای چنار محمودی انجام شده است.

آسفالت ریزی ۱۶ هزار متر مربع از معابر روستای چنار محمودیبه گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از شهرکرد، اقبال عباسی استاندار چهارمحال و بختیاری در نشست هماهنگی طرح‌های عمرانی شهرستان‌های لردگان و خانمیرزا با حضور معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های ایران با اشاره به برنامه دولت در اجرای طرح‌های هادی در روستا‌ها گفت: تکمیل سریع‌تر طرح هادی عمرانی روستایی چنار محمودی شهرستان لردگان در دستور کار قرار گیرد.

او افزود: تا کنون یک سوم طرح هادی عمرانی روستایی چنارمحمودی اجرایی شده است.

عباسی اضافه کرد: از مجموع ۴۶ هزار متر مربع معابر روستای چنارمحمودی تا کنون ۱۶ هزار متر مربع آسفالت ریزی شده است.

او ادامه داد: رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی چهارمحال و بختیاری برای تأمین اعتبار و مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان در راستای اجرای سریع‌تر این طرح تلاش کنند.

عباسی گفت: مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی چهارمحال و بختیاری قبل از اجرای کامل طرح هادی روستایی نسبت به اجرای شبکه تأمین آب و تعویض لوله‎‌های فرسوده اقدام لازم را انجام دهد.

او افزود: بر اساس نظر مثبت معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های ایران قرار شد یک دستگاه خودروی آتش نشانی به این روستا اختصاص یابد.

عباسی اضافه کرد: رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی چهارمحال و بختیاری و معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار طرح احداث یک ورزشگاه روستایی در چنار محمودی با استفاده از اعتبارات سال ۱۳۹۹ را در دستور کار قرار دهند.

او ادامه داد: در شهرستان‌های لردگان و خانمیرزا، روستا‌هایی وجود دارد که قابلیت تبدیل به شهر‌های کوچک را دارد.

معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور برای بازدید از طرح‌های عمرانی شهرستان‌های لردگان و خانمیرزا به چهارمحال و بختیاری سفر کرد.

انتهای پیام/ف

سفر معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور به شهرکرد

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر