کد خبر: ۷۱۳۱۰۸۵
گروه : سمنان » سمنان
تاریخ انتشار: ۱۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۰
۱۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۰
کد خبر : ۷۱۳۱۰۸۵
گروه : سمنان » سمنان
شهردار سمنان:

سید محمد ناظم رضوی با بیان اینکه شهرداری سمنان آماده همکاری با خیران است گفت: خیران شهرساز می‌توانند به توسعه گردشگری شهر سمنان کمک کنند.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سمنان، سید محمد ناظم رضوی شهردار سمنان با بیان اینکه مشارکت خیران شهر ساز می‌تواند در توسعه گردشگری شهر سمنان اثرگذار باشد گفت : با بهره‌گیری از خیران و استفاده بهینه از ظرفیت‌های فرهنگی و مذهبی شهر می‌توان زمینه رشد و توسعه پایدار سمنان را فراهم کرد.

او با بیان اینکه سالانه میلیون‌ها مسافر و زائر از این خطه برای زیارت بارگاه ملکوتی امام هشتم سفر می‌کنند، افزود: این ظرفیت ویژه‌ای خواهد بود تا از این طریق با انجام زیرساخت‌هایی نظیر ایجاد پارک زائر بتوانیم زمینه ماندگاری مسافران را افزایش دهیم.

شهردار سمنان با بیان اینکه ظرفیت بسیار مناسبی برای اسکان آسان و امن با خدمات رفاهی و پذیرایی از زائران در ورودی غرب سمنان مورد استقبال زائران قرارگرفته است تصریح کرد: در این کمپ سازه اقامتی دسته‌جمعی نیز برای زائران کاروانی پیش‌بینی‌شده که می‌تواند مورداستفاده زائران داخلی و خارجی قرار گیرد.

ناظم رضوی ضمن بیان اینکه همراهی خیران شهرساز می‌تواند منجر به ساخت نمونه‌های مشابه از این کمپ‌ها در ورودی شرقی سمنان شود، تصریح کرد: مجموع این اقدامات باعث می‌شود تا خدمات‌رسانی به زائران با بهترین کیفیت صورت گیرد و از سویی با همراهی اوقاف می‌توان مراکز اقامتی ارزان‌قیمت در محدوده پارک‌های زائر ساخت تا به توسعه گردشگری کمک کند.

او با بیان اینکه شهرداری سمنان آماده همکاری با خیران است، افزود: احیا و بازآفرینی چند باغ‌راه و مجاری آب از سوی شهرداری سال قبل اجرا شد و چندین محله در دستور کار قرار دارد و از سویی موارد جدیدی درزمینهٔ بازآفرینی محلات شهری و باغ‌راه‌ها احصا شده که خیران می‌توانند در این زمینه اقدامات خود را انجام دهند.

انتهای پیام / ر

با بهره‌گیری از خیران می‌توان زمینه رشد سمنان را فراهم کرد

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر