کد خبر: ۷۱۳۱۸۴۹
تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۹
تاریخ انتشار : ۱۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۹
کد خبر : ۷۱۳۱۸۴۹

امام جمعه بندرعباس و نماینده ولی فقیه در هرمزگان گفت: باید از آقای حسنی خبرنگار جوان صداوسیما که گزارش افشاگری فساد را تهیه کرده بود، قدردانی کرد.

حمایت نماینده ولی فقیه در هرمزگان از خبرنگار افشاگر مرکز خلیج فارسبه گزارش خبرنگار گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از هرمزگان، حجت الاسلام والمسلمین عبادی زاده،  نماینده ولی فقیه در هرمزگان  در خطبه‌های نماز جمعه بندرعباس گفت: باید از آقای حسنی خبرنگار جوان صداوسیما که گزارش افشاگری فساد را تهیه کرده بود، قدردانی کرد.

او افزود: افشاگری درباره مفاسد، بیانگر توجه به اصل نظارت همگانی در جامعه اسلامی است و نباید به بهانه تشویش اذهان عمومی، حرکت‌های مبارزه با فساد را سرکوب و خفه کرد.

امام جمعه بندرعباس گفت: دستگاه‌های نظارتی نیز باید این موضوع را بررسی و به مردم اطلاع رسانی کنند.

حجت الاسلام والمسلمین عبادی زاده افزود:باید از خبرنگاران افشاگر قدردانی شود و نباید جلوی این حرکت‌های خودجوش، مردمی و حزب الهی در صداو سیما و مطبوعات و رسانه‌های دیگر گرفته شود.

او گفت: این افشاگری‌ها موجب مصونیت بخشی به سرمایه‌های ملی می‌شود و می‌تواند به رونق تولید و کارخانجات کمک کند.

نماینده، ولی فقیه در هرمزگان بر ادامه مسیر مبارزه با مفاسد اقتصادی و افشاگری خبرنگاران تاکید کرد.

حجت الاسلام والمسلمین عبادی زاده  با تبریک ولادت با سعادت پیامبر اکرم (ص) و گرامیداشت هفته وحدت گفت: وحدت یک امر الهی است که در همه دوره‌ها بویژه زمان حاضر به آن نیازمندیم.

او افزود: وحدت در جهان اسلام به معنای همزیستی مسالمت آمیز همه ادیان و مذاهب در کنار یکدیگر و تاکید بر وجوه مشترکشان است.

امام جمعه بندرعباس با اشاره به دشمنان مشترک جهان اسلام گفت: باید ظرفیت‌های مذاهب جهان اسلام برای مقابله با این دشمنان در کنار هم قرار گیرد.

حجت الاسلام والمسلمین عبادی زاده با اشاره به مقابله با آسیب‌های اجتماعی در جامعه افزود: یکی از آسیب‌های اجتماعی در جامعه استفاده از مشروبات الکلی است که قبح مصرف آن از بین رفته است و جامعه و خانواده را تهدید می‌کند.

امام جمعه بندرعباس گفت: در مبارزه با این آسیب اجتماعی همه افراد جامعه بویژه معلمان، رسانه ها، روحانیان، نخبگان جامعه و دولت مسئولند.

او  از رسانه‌ها بویژه صداوسیما خواست با تولید برنامه‌ها و بیان مضرات شرب خمر با این پدیده مقابله کنند.

حجت الاسلام والمسلمین عبادی زاده همچنین خواستار برخورد دستگاه قضایی با این پدیده شد.

انتهای پیام/ب

حمایت ازخبرنگاران افشاکننده فساد

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر