کد خبر: ۷۱۳۱۹۶۷
گروه : فارس » شیراز
تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۰
تاریخ انتشار : ۱۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۰
کد خبر : ۷۱۳۱۹۶۷
گروه : فارس » شیراز
معاون وزارت ورزش و جوانان:

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان گفت: سمن‌ها خصوصا سمن‌های جوانان مصداق واقعی مشارکت و همکاری جوانان در سرنوشت خود و وظایف دولت است.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، ژاله فرامرزیان معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان در گردهمایی ورزشکاران و سازمان‌های مردم نهاد جوانان شهرستان جهرم از افتخارآفرینی ورزشکاران این شهرستان در عرصه‌های مختلف، قدردانی و اضافه کرد: گره خوردن موضوعاتی همچون شادابی و سلامتی شهروندان با ماموریت‌های وزارت ورزش و جوانان و وظایف این وزارتخانه را سنگین‌تر کرده است.

او توسعه زیرساخت‌های ورزشی و فراهم سازی امکانات برای فعالیت سازمان‌های مردم نهاد را تلاش برای ایجاد فرصت‌های مناسب برای توسعه ورزش همگانی و فعالیت سازمان‌های مردم نهاد دانست و گفت: این توسعه با اولویت فراهم سازی شرایط گسترش ورزش همگانی و استفاده بهینه بانوان به عنوان بخشی از جمعیتی که فرصت‌های برابر با مردان در استفاده از امکانات ورزشی را ندارند انجام می‌شود.

فرامرزیان با مقایسه اعتبارات سه سال متوالی از ۹۶ تا ۹۸، وزارت ورزش و جوانان، گفت: سال‌های ۹۶ و ۹۷، سال‌های طلایی جذب اعتبار در حوزه‌های عمرانی و جاری بود؛ اما شرایط خاص اقتصادی کشور سال ۹۸ تخصیص اعتبارات را در مقایسه با دوسال گذشته سخت‌تر کرده است.

او در عین حال تلاش تیم مدیریتی اداره کل ورزش و جوانان فارس در توسعه زیرساخت‌ها جذب اعتبار و توزیع آن‌ها بین ورزشکاران را قابل تقدیر دانست و گفت: این تیم و در رأس آن مدیرکل ورزش و جوانان فارس جزو کارکنان و مدیران موفق و خاص وزارت ورزش و جوانان هستند.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان همدلی و همراهی نمایندگان مجلس و مجموعه استانداری و فرمانداری‌های استان فارس را در کسب موفقیت‌های اداره کل کل ورزش و جوانان فارس تاثیرگذار دانست.

او همچنین با اشاره به توسعه زیرساخت‌های ورزشی شهرستان جهرم گفت: در دولت تدبیر و امید در شهرستانی مانند جهرم سرانه ورزش به بیش از یک متر مربع رسیده که به معنی عبور از پیش‌بینی انجام شده برای سال ۱۴۰۰ است.

فرامرزیان ابراز امیدواری کرد که تا پایان سال مالی ۹۸ بخشی از پروژه‌ها آماده بهره‌برداری باشد و گفت: تعداد اندکی از این پروژه‌ها به دلیل حجم بالای کار عمرانی باقی خواهد ماند که تلاش می‌کنیم آن‌ها نیز تا پایان کار دولت در سال ۱۴۰۰ به اتمام برسد.

در سفر معاون وزارت ورزش و جوانان به استان فارس، خانه جوان شهرستان جهرم در زیربنایی به مساحت ۸۰۰ مترمربع و اعتبار ۱۵ میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی و ۶ زمین فوتبال چمن مصنوعی به مساحت ۷ هزار و ۲۰۰ متر مربع و با اعتبار ۳۰ میلیارد ریال افتتاح و به بهره برداری رسید.

همچنین کلنگ احداث زمین چمن مصنوعی در روستا‌های دره شور، زیر آب میانده تاج آباد، خلیل آباد وشهر حاجی از توابع شهرستان زرین دشت به زمین زده شد و زمین چمن مصنوعی در روستا‌های ساچون، تل ریگی و چای سبز که با اعتبار ۱۵ میلیارد ریال احداث شده بود نیز افتتاح و به بهره برداری رسید.
انتهای پیام/م

گردهمایی ورزشکاران و سازمان‌های مردم نهاد جوانان شهرستان جهرم

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر