کد خبر: ۷۱۳۲۰۶۱
گروه : اصفهان » اصفهان
تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۸
تاریخ انتشار : ۱۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۸
کد خبر : ۷۱۳۲۰۶۱

بازیکن تیم فوتسال بانوان نامی نو گفت:نتایج قبلی تیم پویندگان فجر را که نگاه کنیم می بینیم، تیم های بالای جدول این تیم را به سختی شکست دادند.

 به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،نسترن مقیمی بازیکن تیم فوتسال بانوان نامی نو در رابطه بازی با پویندگان فجر شیراز اظهار کرد: انتظار بازی سخت داشتیم که آن هم اتفاق افتاد. باتوجه به اینکه فرزانه توسلی را به همراه نداشتیم شرایط برای ما سخت‌تر شده بود. تفکرمان این بود که منطقی بازی کنیم و درگیر احساسات نشویم، در برخی از صحنه‌ها کنترل خودمان را از دست دادیم، اما توانستیم نتیجه بازی را به دست آوریم.

او افزود: داوری خوب بود و در نتیجه بازی تاثیر نداشت.

بازیکن تیم فوتسال بانوان نامی نو با بیان اینکه پویندگان تیم سرسختی است، خاطر نشان کرد: نتایج قبلی این تیم را که نگاه کنیم می‌بینیم، تیم‌های بالای جدول پویندگان را به سختی شکست دادند. تیم جوان و خوبی هستند که امیدوارن این تیم‌های خوب به لیگ اضافه شوند.

مقیمی در خصوص کاپیتانی در این بازی، تصریح کرد: توسلی بازیکن بزرگی است که وقتی در بازی باشد به عنوان گلر و لیدر خیالمان راحت است، اما زمانی که اونیست کارمان سخت‌تر می‌شود. در زمان نبود او من کاپیتان بودم که مسئولیت بیشتری داشت و توانستم از این مسئولیت بزرگ سربلند بیرون بیایم.

او با اشاره به اینکه وقفه در لیگ باعث کم شدن کیفیت لیگ می‌شود، گفت: زمانی که در لیگ وقفه می‌افتد آمادگی تیم‌ها و کیفیت لیگ را پایین می‌آورد که متاسفانه هرسال شاهد انصراف تیم‌ها هستیم. امیدوارم در سال‌های آینده فدراسیون اصراری بر ۱۴تیم بودن لیگ نداشته باشد که شرایط امسال پیش نیاید.

انتهای پیام/م

 

نظر بازیکن تیم فوتسال بانوان نامی نو در رابطه بازی با پویندگان فجر شیراز

منبع :ایمنا

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر