کد خبر: ۷۱۳۲۰۶۸
تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۴
تاریخ انتشار : ۱۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۴
کد خبر : ۷۱۳۲۰۶۸

سرمربی تیم فوتسال بانوان سایپا تهران گفت: فلسفه باشگاه سایپا جوانگرایی و بازیکن سازی است.

اردلان: فلسفه تیم سایپا جوانگرایی و بازیکن سازی استنیلوفر اردلان سرمربی تیم فوتسال بانوان سایپا تهران پس از پیروزی تیمش مقابل دختران کویر مس کرمان در هفته سیزدهم از لیگ برتر بانوان و کسب عنوان قهرمانی نیم فصل اول لیگ در گفت و گو با خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، اظهار کرد: امروز شاهد بازی باکیفیتی بودیم و خوشبختانه بازیکنان تیم ما عملکرد خوبی مقابل تیم دختران کویر مس کرمان داشتند. شرایط ما در این دیدار پیچیده و سخت شده بود، چون نیم نگاهی به نتیجه بازی مس رفسنجان و ملی حفاری داشتیم که در آخر توانستیم با تعداد گل‌هایی که وارد دروازه حریف کردیم با عنوان قهرمان نیم فصل اول، هفته سیزدهم را به پایان برسانیم.

او تصریح کرد: امسال اولین سال حضور من در لیگ برتر فوتسال بانوان به عنوان یک سرمربی بود و خداراشکر اتفاقات خوبی هم برای من رقم خورد. هر چند که تمام بازی‌های لیگ شرایط خاص خودش را داشت و حتی شاهد اتفاقات ناگواری هم در لیگ بودیم. تیم شهرداری رشت در ابتدای فصل انصراف داد و متاسفانه تیم ستارگان ورامین هم در میانه فصل منحل شد و بسیاری از معادلات را در لیگ بانوان بر هم زد.


بیشتر بخوانید: صدرنشینی سایپا در پایان نیم فصل اول لیگ برتر فوتسال بانوان


اردلان افزود: فلسفه باشگاه سایپا همیشه جوانگرایی و بازیکن سازی بوده است. ما همین رویکرد را در فوتسال بانوان شروع کردیم و بازیکنانی نظیر مارال ترکمان و مهدیه محمدزاده را در ترکیب قرار دادیم. همین رویه را ادامه خواهیم داد و سعی کردیم بازیکنان ناشناخته‌ی تیم در لیگ بهتر شوند.

سرمربی تیم ساپیا گفت: بحث نقل و انتقالات در فوتسال بانوان مثل آقایان به راحتی انجام نمی‌شود، چون در بانوان پول کلانی رد و بدل نمی‌شود. راجع به ۲ تا سه گزینه صحبت کردیم که به جمع ما اضافه شوند، اما هر وقت قطعی شدند، نام آن‌ها را به طور رسمی اعلام می‌کنیم.

انتهای پیام/

اظهارات اردلان درباره قهرمانی نیم فصل سایپا در لیگ فوتسال بانوان

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر