کد خبر: ۷۱۳۲۴۸۹
گروه : مرکزی » اراک
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۹

اولین کاروان راهیان نور دانش آموزی استان مرکزی راهی مناطق عملیاتی دفاع مقدس در جنوب کشور شد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اراک، با آغاز اعزام راهیان نور دانش آموزی استان مرکزی اولین کاروان از شهرستان زرندیه به مناطق عملیاتی دفاع مقدس در جنوب کشور اعزام شدند.

اعزام اولین کاروان راهیان نور دانش آموزی استان مرکزی

کاروان راهیان نور  شهرستان زرندیه در قالب دو دستگاه اتوبوس شامل ۹۰ نفر از دانش آموزان دختر این شهرستان راهی مناطق عملیاتی دفاع مقدس در جنوب کشور شدند تا از این مناطق دیدن کنند.

سرهنگ غلامی مسئول سازمان بسیج دانش آموزی سپاه روح الله استان مرکزی درحاشیه این اعزام در زرندیه در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اراک، گفت: امروز بحمدالله اولین اعزام کاروان راهیان نور بسیج دانش آموزی استان مرکزی را از شهرستان زرندیه داریم و همزمان با این اعزام شهرستان‌های دلیجان و محلات هم  اعزام کاروان راهیان نور دانش آموزی را دارند.

اعزام ۵ هزار نفر از دانش آموزان استان مرکزی به اردوی راهیان نور تا پایان امسال

سرهنگ غلامی افزود: در مجموع تا پایان امسال ۵ هزار نفر از دانش آموزان استان مرکزی به مناطق عملیاتی دفاع مقدس در جنوب کشور اعزام می‌شو ند تا در جریان دیدن از این مناطق با ایثارگری‌های رزمندگان در جنگ تحمیلی آشنا شوند.

حجت السلام ابراهیمی امام جمعه شهرستان زرندیه هم در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اراک،  گفت: توفیقی است در معیت مسئولین شهرستان دانش آموز عزیزی که توفیق و سعادت زیارت جبهه‌های نور شامل حالشان شده را بدرقه کنیم و الحمد الله این فرصت اندوختن سرمایه معنوی برای دانش آموزانی است که سرزمین‌های ایثار و از خود گذشتگی مردان خدا را زیارت می‌کنند.

حجت السلام ابراهیمی افزود: همه عظمت و عزت ما و بزرگی دنیا ما مرهون گذشت این رادمردان بزرگ است و همه ما مدیون از خود گذشتگی این عزیزان هستیم.

او اضافه کرد: دانش آموزان و مردم ما در این فرصت با سرزمین‌های نور و هشت سال دفاع مقدس و انقلاب اسلامی و دشمنان ددمنش آشنا می‌شوند که این تاثیر بسزائی برای اینده این عزیزان دارد.

انتهای پیام / ج

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر