کد خبر: ۷۱۳۲۷۶۰
گروه : اصفهان » اصفهان
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۸
تاریخ انتشار : ۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۸
کد خبر : ۷۱۳۲۷۶۰

مدیر دفتر تخصصی تئاتر از اعلام فراخوان اول "روی صحنه شهر" با هدف توسعه شهری هنر نمایش با محوریت موضوعی اصفهان در رشته های نگارش متن و طرح نمایش خبر داد.

مهدی شفیعی، مدیر دفتر تخصصی تئاتر  در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان گفت: فراخوان اول "روی صحنه شهر" با هدف توسعه شهری هنر نمایش با محوریت موضوعی اصفهان  و در رشته های نگارش متن یا طرح نمایش بیرونی یا محیطی اعلام شد.
 
او افزود: طرح‌ها و ایده‌های پذیرفته شده برای اجرا در ایام دهه فجر ۹۸، ایام نوروز و هفته اصفهان ۹۹ مورد استفاده مراکز وابسته به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان قرار خواهد گرفت.
 
شفیعی  با بیان اینکه فرصت ارسال آثار تا پایان آبان ماه است، اظهار داشت: آثاری مورد پذیرش قرار خواهد گرفت که از نظر نگاه و ایده بدیع و نوآورانه باشند و یا به توسعه اماکن مستعد شهری جهت اجرای نمایش یاری رسانند.

مدیر دفتر تخصصی تئاتر  با اشاره به اینکه بیش از این اصفهانی‌ها در عرصه تئاتر کشور سرآمد بودند ادامه داد: در استان اصفهان تئاتر با وجود برخورداری از ظرفیت‌ها و استعداد‌های فراوان در بخش‌های سخت افزاری با کمبود‌هایی مواجه بوده که با کمک و همت مسئولان و هنرمندان این عرصه قابل حل است،  اصفهان از جمله استان‌هایی است که در عرصه نمایش هنرمندان زیادی را در خود پرورش داده و به کشور معرفی کرده است به همین دلیل نیازمند بازیابی ایده‌ها و تفکرات جدید در عرصه تئاتر است.
 
شفیعی بیان کرد:  علاقه مندان می‌توانند فایل word اثر خود را با عنوان فراخوان نمایش محیطی همراه با شماره تماس و مشخصات نویسنده به ایمیل تالار هنر به نشانی honartalar@gmail.com ارسال کنند.

ائ افزود: نتایج این فراخوان آذرماه اعلام می‌شود که علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره ۳۲۳۰۲۰۰۶ تماس حاصل کنند.
 
انتهای پیام/ی
 

اعلام فراخوان اول "روی صحنه شهر"

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر