کد خبر: ۷۱۳۲۹۴۵
گروه : همدان » همدان
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۲
تاریخ انتشار : ۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۲
کد خبر : ۷۱۳۲۹۴۵
گروه : همدان » همدان

رئیس پلیس راه استان همدان گفت: بر اثر برخورد ۲ خودرو در همدان چهار نفر از سرنشینان یک خودرو که همراه کاروان عروسی بودند، جان باختند.

تصادف کاروان عروسی در همدان چهار خانواده را عزادار کردبه گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان، سرهنگ رضا عزیزی، رئیس پلیس راه استان همدان با بیان اینکه این سانحه نزدیک سیلوی گندم جاده همدان رخ داد افزود: راننده جوان با سوار کردن سه نفر از دوستان خود در روستای گل‌تپه و گوزل ابدال اقدام به همراهی کاروان عروسی کردند.

او بیان کرد: رانندگی با سرعت غیرمجاز، لایی کشیدن و ویراژ موجب قرار گرفتن خودروی سواری ۴۰۵ در مسیر خودروی عبوری شده و تصادف رخ به رخ بین این خودرو و نیسان باری رخ می‌دهد.

رئیس پلیس راه استان همدان ادامه داد: این وسیله نقلیه به طور کامل در مسیر تردد خودرو‌های مقابل قرار گرفته به گونه‌ای که وانت نیسان با قسمت شاگرد و سمت راست سواری پژو برخورد کرد.

سرهنگ عزیزی اضافه کرد: تردد با سرعت غیرمجاز و انحراف به چپ عامل بروز این سانحه بوده است و با بررسی خودروی سواری پژو مشخص شد که کیلومتر سرعت بر روی ۱۲۰ قفل کرده است.

او بیان کرد: هیچیک از چهار سرنشین سواری پژو ۴۰۵ از کمربند ایمنی استفاده نکرده بودند و هنگام تصادف از شیشه جلو خودرو به بیرون پرت شدند.

رئیس پلیس راه همدان گفت: مسیر روبروی سیلو در همدان مستقیم و بدون نقص فنی بوده همچنین دارای ۲ شانه خاکی مناسب به عرض هشت متر است و یک شیب ملایمی در این جاده وجود دارد.

سرهنگ عزیزی افزود: راننده خودروی نیسان با سرعت کم تردد و از کمربندی ایمنی استفاده کرده است و در این سانحه مجروح و به بیمارستان منتقل شد.

او از والدین خواست نظارت بیشتری بر روی فرزندان داشته باشند و از خرید و در اختیار گذاشتن وسیله نقلیه به فرزندان بدون گواهینامه و مهارت رانندگی پرهیز کنند.

انتهای پیام/ د 

مرگ چهار نفر در تصادف رانندگی

منبع: ایرنا

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
م ح
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۸
متاسفانه قسمت هایی ازجاده مشکل دید به هنگام سبقت وجوددارد واینکه بعلت شیب جاده وعبورخودروهای سنگین مشکل ترددوجوددارد.
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر