کد خبر: ۷۱۳۲۹۵۵
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۴
تاریخ انتشار : ۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۴
کد خبر : ۷۱۳۲۹۵۵
نماینده، ولی فقیه در لرستان؛

نماینده، ولی فقیه در لرستان با اشاره به عملکرد خوب نوسازی مدارس در بازسازی مدارس سیل زده لرستان، بر لزوم نظارت بر رعایت استحکام و زیبایی ساخت و ساز‌ها تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان،  آیت الله سید احمد میرعمادی نماینده، ولی فقیه در لرستان امروز شنبه در دیدار کارکنان نوسازی مدارس لرستان با اشاره به اینکه نوسازی مدارس در مناطق سیل زده چه در بحث بازسازی و چه در بخش تعمیر مدارس عملکرد بسیار خوبی داشته که جای تقدیر و تشکر دارد، اظهار داشت: دو عامل سبب شده که نوسازی مدارس موفق باشد و کار‌های بزرگی در کشور انجام دهد.

وی تصریح کرد: مشارکت مردم و خیرین و روحیه جهادی دست به دست هم داد و ثابت کرد که می‌شود کار‌های بزرگی انجام داد.

نماینده، ولی فقیه در لرستان با تاکید بر اینکه امروز می‌توانیم ادعا کنیم که مدارس ما از بهترین مکان‌های موجود در کشور هستند، هم از نظر استحکام و هم از نظر موقعیت، افزود: این امر نتیجه مشارکت مردم و خیرین و روحیه جهادی است که رهبر انقلاب روی آن تکیه می‌کند.

آیت الله میرعمادی با اشاره به اینکه بخشی از مدارس استان آماده شد، اما باید به گونه‌ای عمل شود که دیگر مشکلی نداشته باشیم، گفت: خود ساخت مدارس یا تعمیر مدارس با سرعت عمل می‌تواند الگو باشد برای ساخت منازل و اماکن دیگری که دچار حادثه شده است.

وی با بیان اینکه در مدرسه سازی باید شعار این باشد که «استحکام درونی و زیبایی بیرونی»، تصریح کرد: مدرسه در برابر حوادث باید استحکام داشته باشد و از نظر ظاهر هم زیبا باشد و طراحی مطلوبی شده باشد. راجع به استحکام مدارس هرچه می‌توانید دقت کنید و نظارت را بیشتر کنید.

نماینده، ولی فقیه در لرستان خاطرنشان کرد: سرنوشت بچه‌های مردم در این ساختمان‌ها رقم می‌خورد، باید ابزار و وسیله تعلیم و تربیت را خوب فراهم کنیم.

انتهای پیام/ب

عملکرد خوب نوسازی مدارس در بازسازی مدارس سیل‌زده

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر