کد خبر: ۷۱۳۳۰۳۷
گروه : کردستان » سنندج
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۱
تاریخ انتشار : ۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۱
کد خبر : ۷۱۳۳۰۳۷

مسئولان استان کردستان در وعده‌ای جدید اعلام کردند که پروژه ورزشگاه ۶ هزارنفری ۲۲ گولان سنندج تا یک ماه آینده به بهره‌برداری می‌رسد.

وعده یک‌ماهه جدید برای بهره‌برداری از ورزشگاه ۶ هزار نفری ۲۲ گولان سنندجبه گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ، بهمن مرادنیا پیش‌از ظهر امروز در جریان بازدید وزیر کشور از ورزشگاه ۶ هزار نفری ۲۲ گولان سنندج اظهار داشت: استان کردستان نیاز اساسی به وجود چنین سالن ورزشی دارد.

استاندار کردستان تصریح کرد: باوجود تمام ظرفیت‌ها و پتانسیل‌هایی که در جوانان کردستانی وجود دارد، وجود چنین سالنی برای استان ضروری است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کردستان نیز در این بازدید اظهار کرد: عملیات احداث این پروژه از سال ۸۴ آغاز شده، اما به دلیل مشکلات حوزه اجرایی در سال ۹۰ به مزایده گذاشته شد.

شهرام ملکی افزود: پروژه ورزشگاه ۶ هزارنفری ۲۲ گولان تا سال ۹۷ از پیشرفت ۶۵ درصدی برخوردار بوده در مجموع کل هزینه تمام‌شده آن ۶۰ میلیارد تومان بوده است.

او با اشاره به اینکه پروژه ورزشگاه ۶ هزارنفری ۲۲ گولان تا یک ماه آینده به بهره‌برداری می‌رسد، خاطرنشان کرد: همزمان با اجرای فعالیت‌های این پروژه، کف‌پوش برند مورد تائید فدراسیون‌های مختلف از کشور آلمان سفارش داده شده و در هفته آینده در این ورزشگاه نصب می‌شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کردستان بیان کرد: یک شرکت بومی علی‌رغم ابلاغ قرارداد، تاکنون ۱۳ میلیارد تومان در اجرا و ساخت این پروژه هزینه کرده است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کردستان نیز در این بازدید پروژه ۶ هزارنفری ۲۲ گولان را یکی از بزرگ‌ترین پروژه‌ها در سطح کشور خواند و یادآور شد: این ورزشگاه دارای تمام امکانات لازم جهت برگزاری مسابقات جهانی برای ورزش بسکتبال و والیبال است.

حامد جولائی یادآور شد: در یک سال گذشته فعالیت‌های اجرای این پروژه برابر با فعالیت ده‌سال گذشته بوده است.

انتهای پیام/ز

استاندار کردستان وعده یکماه داد

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر