کد خبر: ۷۱۳۳۰۹۷
گروه : کردستان » سنندج
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۱
تاریخ انتشار : ۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۱
کد خبر : ۷۱۳۳۰۹۷

شهردار سنندج گفت: ظرف چند روز آینده و بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، تا قبل از آغاز بارندگی‌های بعدی پروژه بلوار کردستان به سرانجام می‌رسد.

افتتاح پروژه بلوار کردستان به‌زودیبه گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ، حشمت‌الله صیدی پیش‌از ظهر امروز در جریان بازدید وزیر کشور از پروژه بلوار کردستان با بیان اینکه عملیات اجرایی این پروژه از دهه ۷۰ آغاز شده است، اظهار داشت: تاکنون حدود ۳۰ میلیارد تومان برای این طرح هزینه شده که بخشی از آن توسط پیمانکار انجام گرفته است.

او با بیان اینکه در حال حاضر پروژه بلوار کردستان از پیشرفت فیزیکی ۹۰ درصدی برخوردار است، افزود: ظرف چند روز آینده و بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، تا قبل از آغاز بارندگی‌های بعدی این پروژه به سرانجام می‌رسد.

شهردار سنندج با اشاره به اینکه طول مسیر این پروژه ۲۳۰۰ متر است، گفت: پل واقع در پروژه بلوار کردستان دارای دهنه ۲۸ متری و ۵۶ عدد شمع بوده و ظرف مدت کوتاهی کار‌های عملیات اجرایی آن انجام شده است.

محمد حسین محمدی، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری کردستان نیز در این بازدید گفت: این پروژه یکی از مسیر‌های اصلی و در امتداد بلوار کردستان قرار گرفته و عمده آب‌های سطحی به این مکان هدایت شده و دارای دبی ماکزیمم ۸۰ مترمکعب بر ثانیه روان‌آب است.

او با بیان اینکه در پروژه طول کانال اجراشده جمع‌آوری و هدایت آب‌های سطحی بلوار کردستان برابر یکهزار و ۴۵۰ متر است، افزود: در این پروژه ۱۶۴ هزار مترمکعب خاک‌برداری و حدود ۲۴ هزار مترمکعب بتون‌ریزی صورت گرفته است.

محمدی خاطرنشان کرد: در این پروژه بالغ بر دو هزار و ۶۰۰ تن آرماتور مصرف و برای اجرای آن ۱۹۲ میلیارد ریال هزینه شده که در یک ماه گذشته عملیات اجرایی آن تکمیل و تحویل شهرداری سنندج داده شد.

انتهای پیام/ز

وزیر کشور از پروژه های نا تمام در کردستان بازدید کرد

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر