کد خبر: ۷۱۳۳۲۳۸
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۴
تاریخ انتشار : ۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۴
کد خبر : ۷۱۳۳۲۳۸
سلیمی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان خبر داد؛

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: بیش از هزار بسته غذایی و ۲ هزار تخته پتو میان مردم زلزله زده تقسیم شده است.

آخرین جزئیات از ارسال مواد غذایی و پتو میان مردم زلزلره زدهمرتضی سلیمی رئیس سازمان امداد نجات هلال احمر در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه رفاه و تعاون گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به آخرین اقدامات برای کمک رسانی به مردم زلزله زده استان آذربایجان شرقی اظهار کرد: تا کنون ۳۴ تیم عملیاتی و ارزیاب و ۱۱۰ نفر نیروی عملیاتی به مناطق زلزله زده اعزام شده‌اند.

او ادامه داد: بیش از ۳ هزار نفر در اردوگاه‌ها اسکان یافتند و ۸۹۳ چادر برای اسکان افراد آسیب دیده نصب شده است.

سلیمی با اشاره به بسته‌های غذایی تقسیم شده میان مردم زلزله زده گفت: طی ۷۲ ساعت گذشته بیش از هزار و ۲۰۰ بسته مواد غذایی میان مردم زلزله زده تقسیم شده‌ است.


بیشتر بخوانید: تعداد مصدومان زلزله آذربایجان شرقی به ۵۸۴ نفر رسید


رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر ادامه داد: بیش از ۲ هزار بطری آب معدنی و ۴۴۰ ست ظرف به همراه ۱۱۳۶ شعله والور در منطقه زلزل زده به مردم آسیب زده تقسیم شده است.

او تصریح کرد: با توجه به سرما هوا و حدود ۲ هزار و ۳۷۰ تخته پتو و ۳ هزار و ۷۰۰ کیلوگرم نایلون پوششی به همراه ۹۰۹ تخته موکت میان زلزله زدگان توزیع شده است.

سلیمی با اشاره به اقدامات جمعیت هلال احمر گفت: پس از طلوع آفتاب امروز ۲ فروند بالگرد جهت ارزیابی هوایی ارسال شده‌اند و همچنین بارگیری ارسال اقلام زیستی و مواد غذایی به شهر‌های متاثر از حادثه در کنار تغذیه اضطراری در روستا‌های شهرستان میانه انجام شد.

انتهای پیام/

توزیع بیش از ۲ هزار بطری آب معدنی

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر