کد خبر: ۷۱۳۳۳۴۵
گروه : فارس » شیراز
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۹

مهم‌ترین حوادث امروز ۱۸ آبان ماه سال ۹۸ را می‌توانید در این بسته خبری بخوانید.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، مهم‌ترین حوادث امروز شنبه ۱۸ آبان ماه سال ۹۸ را می‌توانید در این بسته خبری بخوانید.

کشف بیش از ۵ تن آرد احتکار شده در لارستان

فرمانده انتظامی لارستان از کشف ۵ تن و ۸۰ کیلو آرد احتکار به ارزش یک میلیارد و ۷۰ میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ داود امجدی فرمانده انتظامی لارستان اظهار کرد: در اجرای طرح نظارت بر فعالیت صنوف و به منظور مبارزه با احتکار، ماموران پلیس اطلاعات لارستان با اقدامات فنی و تخصصی یک انبار غلات را در سطح شهر شناسایی کردند.

او افزود: با اعزام ماموران و نمایندگان اداره صنعت و معدن به آن مکان، در بازرسی صورت گرفته از آن انبار، میزان ۵ تن و ۸۰ کیلو آرد احتکار کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان لارستان با بیان اینکه برابر نظر کارشناسان، ارزش ریالی آرد احتکار شده، یک میلیارد و ۷۰ میلیون ریال برآورد شده است، تصریح کرد: انبار مورد نظر پلمب و با تشکیل پرونده به همراه مالک به مراجع قضائی ارجاع شد.

کشف سیگار قاچاق در لارستان

فرمانده انتظامی لارستان گفت: با تلاش مأموران انتظامی، یک اتوبوس توقیف و در بازرسی از آن ۹۹ هزار و ۲۰۰ نخ سیگار خارجی و قاچاق کشف شد.

سرهنگ داود امجدی فرمانده انتظامی لارستان اظهار کرد: گروه گشت پاسگاه هرمود عباسی این شهرستان در اجرای طرح برخورد با قاچاق کالا و ارز، هنگام گشت زنی در حوزه استحفاظی، به یک اتوبوس مظنون و آن را برای بررسی بیشتر توقیف کردند.

او با بیان اینکه در بازرسی از این خودرو، تعداد ۹۹ هزار و ۲۰۰ نخ سیگار خارجی قاچاق و بدون مدارک قانونی کشف شد، افزود: در این خصوص یک نفر دستگیر و برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان لارستان با اشاره به اینکه ارزش این محموله قاچاق برابر نظر کارشناسان، ۴۰۰ میلیون ریال برآورد شده است، تصریح کرد: مبارزه با قاچاق کالا از اولویت‌های پلیس این شهرستان است.

توقیف بیش از ۹ کیلوگرم تریاک در استهبان

فرمانده انتظامی استهبان از توقیف یک سواری مزدا دوکابین و کشف ۹ کیلو و ۷۵۰ گرم تریاک در آن شهرستان خبر داد.

سرهنگ حسین اکبرپور فرمانده انتظامی استهبان گفت: ماموران انتظامی شهرستان استهبان در اجرای طرح مقابله با ورود مواد مخدر، هنگام کنترل محور‌های مواصلاتی به یک سواری مزدا دوکابین مظنون و آن را متوقف کردند.

او با بیان اینکه در بازرسی از این خودرو مقدار ۹ کیلو و ۷۵۰ گرم تریاک کشف شد، افزود: در این خصوص راننده دستگیر و تحویل مراجع قضائی شد.

انتهای پیام/چ

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر