کد خبر: ۷۱۳۳۸۷۹
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۵
تاریخ انتشار : ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۵
کد خبر : ۷۱۳۳۸۷۹
لحظه به لحظه با بورس؛

شاخص بورس اوراق بهادار تهران در نوزدهمین روز از آبان، با ریزش ۱۱۰۸.۷۴ واحدی به پله ۳۰۴ هزار و ۷۹ واحدی رسید.

چرا قرمز بورس روشن شد/ ریزش یک هزار و صد واحدی در ابتدای معاملاتبه گزارش خبرنگار بورس، بانک و بیمه گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، شاخص بورس اوراق بهادار تهران در نوزدهمین روز از آبان، با ریزش ۱۱۰۸.۷۴ واحدی به پله ۳۰۴ هزار و ۷۹ واحدی رسید.

بر این اساس ارزش کل معاملات از ۳ هزار میلیارد ریال فراتر رفت که ناشی از دست به دست شدن ۷۰۳ میلیون سهم طی ۱۱۵ هزار نوبت معاملاتی است.


بیشتر بخوانید: چراغ قرمز تالار شیشه‌ای روشن شد 


نماد‌های پر بیننده امروز وبملت، فولاد، خودرو، وپاسار، ومعادن، دعبید و شتران با روند نزولی و شبندر با روند صعودی کار خود را آغاز کردند.

شاخص کل فرابورس در آغاز معاملات با ریزش ۵.۷۵ واحدی به پله ۳ هزار و ۸۸۸ واحدی رسید. بر این اساس ارزش کل معاملات از یک میلیارد ریال فراتر رفت که ناشی از دست به دست شدن ۱۴۳ میلیون سهم طی ۵۵ هزار نوبت معاملاتی است.

شاخص بورس و اوراق بهادار تهران در معاملات نوزدهمین روز آبان ماه با اُفت ۳ هزار و ۶۳ واحدی به پله ۳۰۲ هزار و ۷۹۵ واحدی رسید.

در معاملات امروز تعداد ۲ هزار و ۴۵۳ سهم اوراق بهادار به ارزش ۱۲ میلیون و ۲۵۳ هزار و ۸۸ ریال در بیش از ۳۷۷ هزار نوبت مورد معامله قرار گرفت.

بر این اساس شاخص قیمت (وزنی-ارزشی) بیش از ۸۲۰ واحد، شاخص بازار اول ۲۱۲۶ واحد، شاخص آزاد شناور ۳۸۰۴ واحد، شاخص کل (هم‌وزن) ۳۰۶۳ واحد، شاخص قیمت (هم‌وزن) ۶۱۰ واحد و شاخص بازار دوم ۶۶۸۲ واحد کاهش را تجربه کردند.

معاملات بازار فرابورس

شاخص فرابورس نیز در معاملات امروز با کاهش بیش از ۲۴ واحدی به پله ۳ هزار و ۸۶۹ واحدی رسید.

در بازار فرابورس نیز تعداد ۹۰۵ هزار سهم اوراق بهادار به ارزش ۶ میلیون و ۴۸۸ هزار و ۵۲۲ ریال در بیش ۲۳۰ هزار نوبت معاملاتی داد و ستد شد.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر