کد خبر: ۷۱۳۳۸۹۵
گروه : مازندران » ساری
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۱
تاریخ انتشار : ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۱
کد خبر : ۷۱۳۳۸۹۵
رییس فدراسیون تکواندو در بابلسر خبر داد؛

رییس فدراسیون تکواندو گفت: افتخارات پارسال در میادین آسیایی، جهانی و المپیک نشان داد تکواندو برای سرمایه گذاری در رده‌های سنی پایه گام‌های موثر و سازنده‌ای برداشته است.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ،سیدمحمد پولادگر رییس فدراسیون تکواندو در مراسم افتتاحیه مسابقات تکواندو نوجوانان دختر قهرمانی کشور، جام سفیر کره جنوبی، گفت: جایگاه فوق‌العاده‌ی که در رده سنی نوجوانان در میادین آسیایی، جهانی و المپیک داریم، نشان دهنده این موضوع است که تکواندو برای سرمایه گذاری در رده‌های سنی پایه گام‌های موثر و سازنده‌ای برداشته است.

او افزود: با افتخار اعلام می‌کنیم که در رده‌های سنی نونهالان و نوجوانان، دختران و پسران شانه به شانه و در یک سطح برای کشورمان افتخار کسب کردند، حتی نونهالان دختر از پسر‌ها سبقت گرفتند و در رقابت‌های جهانی با کسب ۶ مدال طلا و یک نقره مقتدرانه عنوان قهرمانی را کسب کردند و پسران نیز نایب قهرمان شدند.

سیدمحمد پولادگر رییس فدراسیون تکواندو کشورمان ضمن عرض خیرمقدم به سفیر کره جنوبی و حاضران در این مراسم گفت: خدای متعال را شاکریم که در رده سنی نوجوانان افتخارات فراوانی را امسال نصیب کشورمان شد و در هر دو گروه دختران و پسران توانستیم عنوان ارزشمند قهرمانی آسیا ۲۰۱۹ را کسب نماییم.

او با بیان اینکه امیدوارم این مسابقات به ما کمک کند تا بتوانیم تیمی قدرتمند برای دفاع از عناوین قهرمانی در میادین پیش‌رو تشکیل بدهیم افزود: در پایان برای تیم ملی تکواندو کشورمان در مسیر کسب سهمیه المپیک در هر دو گروه پسران و دختران آرزوی موفقیت می‌نمایم و امیدوارم بتوانیم دومین مدال المپیک دختران را کسب کنیم.

مراسم افتتاحیه مسابقات تکواندو نوجوانان دختر قهرمانی کشور، جام سفیر کره جنوبی با حضور رییس فدراسیون تکواندو کشورمان و سفیر کره جنوبی در ایران در سالن سرداران شهید نوبخت بابلسر برگزار شد.

انتهای پیام/س
 

تکواندو برای سرمایه گذاری در رده‌های سنی پایه گام‌های  سازنده‌ای برداشته است

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر