کد خبر: ۷۱۳۴۰۱۳
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۶
تاریخ انتشار : ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۶
کد خبر : ۷۱۳۴۰۱۳
سرپرست دادسرای ویژه فضای مجازی خراسان رضوی:

سرپرست دادسرای ویژه فضای مجازی خراسان رضوی گفت: طبق بررسی های انجام شده هدف اکثر مالکان آپارتمان ها که اقدام به اجاره روزانه می کنند جنبه سوددهی دارد.

اجاره روزانه آپارتمان ها جنبه سوددهی دارد نه تخلف!به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، چندی پیش در مورد اجاره روزانه، ساعتی و شبانه آپارتمان‌ها در مشهد با رئیس اتحادیه املاک مصاحبه داشتیم که در جریان آن مرادزاده رئیس اتحادیه املاک خراسان رضوی گفت: با تمامی بنگاه‌های املاک که در این زمیته مشارکت می‌کنند برخورد قانونی می‌شود و پلمپ می‌شوند.

با بررسی‌های انجام شده از سوی قاضی حقدادی سرپرست دادسرای ویژه فضای مجازی خراسان رضوی، مقرر شد که تبلیغ ساعتی از اجاره منازل و ویلا‌ها برداشته شود و به صورت روزانه درج نمایند.

قاضی حقدادی سرپرست دادسرای ویژه فضای مجازی خراسان رضوی در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، گفت: طبق بررسی های انجام شده مالکان آپارتمان ها که اقدام به اجاره روزانه می کنند دارای اهداف متعددی هستند.

او با بیان اینکه اجاره روزانه آپارتمان ها از ناحیه املاک دارای جنبه سوددهی همراه با تخلف است، ادامه داد: موضوع اجاره ساعتی که در نرم افزارهای واسطه گر مانند دیوار و شیپور رونق گرفته است در دستور کار قرار گرفته و موضوع به دادستانی کل جهت اصلاح روند و جلوگیری از این تخلف منعکس خواهد شد.

سرپرست دادسرای ویژه فضای مجازی خراسان رضوی گفت: در تحقیقاتی که پلیس اطلاعات انجام داده، آنچه نتیجه گیری شده این است که افرادی که تحت عنوان اجاره روزانه آپارتمان خود اقدام به ثبت آگهی می‌کنند بیشتر به دنبال درآمدزایی می باشند که البته نباید از اقدامات خلاف قانونی که در لوای آن ممکن است رخ دهد چشم پوشی کنیم؛ در اینباره تذکرات به دستگاه های متولی و ناظر نیز داده شده است که بطور نامحسوس اقدامات از این دست را در فضای مجازی شبانه روزی رصد و شناسایی نمایند و درصورت احراز تخلف یا تشکیک فورا به دادستانی گزارش نمایند تا برخورد قانونی صورت پذیرد.

 

قاضی حقدادی افزود: تمامی گروه ها و کانال ها و صفحات مجازی که با مقاصد دورهمی، میتینگ مختلط شروع به فعالیت می نمایند در دستور کار این دادسرا و پلیس های تخصصی قرار دارد که گاها در ویلاها و باغ های حاشیه شهر توسط پلیس امنیت اخلاقی مطابق قانون برخورد صورت می گیرد.


انتهای پیام//ف. غ
 

اجاره روزانه آپارتمان ها دارای اهداف منفعت طلبانه است

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر