کد خبر: ۷۱۳۴۰۴۲
گروه : گلستان » گرگان
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۹
۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۹
کد خبر : ۷۱۳۴۰۴۲

نماینده ولی فقیه در گلستان و استاندار در پیامی مشترک، سالروز ولادت با سعادت پیامبر خاتم حضرت محمد مصطفی صلی الله علیه واله وسلم و سلاله پاکش امام جعفر صادق (ع) و آغاز هفته وحدت را به عموم مسلمانان تبریک گفتند.

در این پیام آمده است: گلستان به عنوان رنگین کمان اقوام ایران زمین همواره نماد وحدت و همدلی بوده است و بی شک اتحاد و یکرنگی موجود در استان زمینه توسعه را فراهم خواهد آورد.

متن کامل پیام آیت الله سید کاظم نور مفیدی و دکتر هادی حق شناس به شرح زیر است
 
بسم الله الرحمن الرحیم

مقام معظم رهبری (مدظله العالی): امروز امت اسلام و ملت ما بیش از همیشه به پیامبر اعظم (ص) خود نیازمند است.

اسلام دین برادری و حضرت محمد مصطفی صلی الله علیه واله و سلم پیامبر خاتم، آخرین پیامبر الهی آینه تمام نمای وحدت و همدلی است. جهان با وجود مبارک پیامبر معنی یافت و با آثار امید بخش رسالتش تحول و تکامل انسان‌ها را سبب خواهد شد.

میلاد فرخنده و با سعادت نبی مکرم اسلام، فخر آسمان و زمین حضرت ختمی مرتبت در واقع فرصتی مغتنم و هنگامه‌ای مبارک برای توجه ویژه به تمامی مکارم اخلاقی است تا بتوانیم در سایه‌ی آن نور کاینات حرکت به سوی آرامش، تقوا، ایمان و برابری را با یکدیگر به اشتراک گذاریم.

در روزگاری که دشمنان قسم خورده اسلام عزیز با تمام بغض و کینه به دنبال ایجاد تفرفه و حکومت در بلاد مسلمین هستند و با تمام بنیه مالی خود در جهت گسست اتحاد مسلمان تلاش می‌کنند بی تردید ولادت پیامبر گرامی اسلام می‌تواند زمینه وفاق و همدلی در امت اسلامی را فراهم آورد.

گلستان، نگارستان ایران و رنگین کمان اقوام همواره توانسته است وحدت را به عنوان یادگار امام رضوان الله تعالی علیه حفظ نماید و از آن همچون گوهری بی بدیل محافظت نماید و در جهت نیل به اهداف توسعه استان استفاده نماید.

اینجانبان ضمن تبریک فرا رسیدن هفته وحدت به تمامی گلستانی‌ها، امیدواریم اتحاد و برادری موجود در استان بتواند همچون همیشه بستر ساز توسعه گلستان در تمامی بخش‌ها باشد و این خطه را به نمادی از رشد و پیشرفت در سطح کشور بدل نماید.
 
انتهای پیام / ن

آغاز هفته وحدت

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر