کد خبر: ۷۱۳۴۴۶۹
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۰
تاریخ انتشار : ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۰
کد خبر : ۷۱۳۴۴۶۹

یکی از سارقان دو فوتبالیست معروف در زندان مورد ضرب و جرح قرار گرفت.

ضرب و جرح سارق دو فوتبالیست در زندان + فیلمبه گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، فیلمی از ضرب و جرح یکی از سارقانی که سعی کرده بود از دو ستاره فوتبال انگلیس دزدی کند، منتشر شده است.

به گزارش شبکه تلویزیونی میرور، اقدام به ضرب و جرح این سارق توسط هم سلولی وی انجام شده است.

این فیلم دو دقیقه‌ای اشلی اسمیت را نشان می‌دهد که در حالی که در داخل سلول خود روی زمین افتاده است به طور مکرر به صورتش مشت می‌خورد.

نشریه آنلاین میرور تصمیم گرفته است این فیلم شوکه کننده را ویرایش کند تا از میزان وحشی‌گری این صحنه که سه شنبه گذشته اتفاق افتاده بود، بکاهد. این خلافکار حرفه‌ای تقریبا یک چشم خود را در این ضرب و جرح از دست داد.

در این فیلم نشان داده می‌شود که وی به مهاجمی که او را به دزدی از مادر دوستش متهم می‌کند، التماس می‌کند که دست از کتک زدن او بردارد.

اسمیت, ۳۰ ساله، در حالی که خون از سر و رویش سرازیر است فریاد می‌زند: نمی توانم ببینم، من این کار را نکردم. به خدا قسم می‌خورم من نبودم.

مهاجم نیز پاسخ می‌دهد: اگر یک اسم به من ندهی، می‌میری.

این فیلم در زندانی در شمال لندن با تلفن همراهی که به صورت قاچاقی وارد زندان شده بود، گرفته شده است.

یک روز پس از این حمله، اسمیت با زخم‌های بخیه زده شده، در حالی که حوله‌ای دور سرش پیچیده شده بود از طریق ارتباط ویدئویی در دادگاه حضور یافت و به جرم خود برای سرقت از دو ستاره تیم فوتبال آرسنال به نام‌های مسوت اوزیل و سئاد کولاسیناچ در ماه ژوئیه اعتراف کرد.

اسمیت و همدستش جوردن نورتوور, ۲۶ ساله، سعی کرده بودند با تهدید چاقو و پیچ گوشتی از اوزیل, ۳۱ ساله بازیکن آلمانی و کولاسیناچ ۲۶ ساله اهل بوسنی، در خیابانی در منطقه همپستد در شمال لندن، دزدی کنند.

آنها سعی داشتند ساعت‌های این دو فوتبالیست آرسنال را به ارزش ۲۰۰ هزار پوند در روز روشن بدزدند که این صحنه توسط یک دوربین مدار بسته فیلمبرداری شد.

اسمیت روز جمعه به ده سال زندان محکوم شد. زمانی که وی تلاش کرد از این فوتبالیست‌ها دزدی کند، دوره مرخصی خود را برای محکومیت ۴۲ ماهه خود به جرم سرقت در سال ۲۰۱۷, می‌گذراند.


بیشتر بخوانید: ویدیویی جدید با زاویه متفاوت از حمله سارقان مسلح به اتومبیل مسوت اوزیل 


انتهای پیام/
 

دستگیری سارق بازیکنان آرسنال + فیلم

 
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر