کد خبر: ۷۱۳۶۰۱۶
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۰
۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۰
کد خبر : ۷۱۳۶۰۱۶
سرهنگ علیزاده خبر داد؛

رئیس کلانتری ۱۰۷ فلسطین از دستگیری یک موتورسوار موبایل قاپ با ۲۰ فقره سرقت خبر داد.

*موبایل قاپان مرکز پایتخت دستگیر شدندبه گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ محمد رضا علیزاده رئیس کلانتری ۱۰۷ فلسطین گفت: ساعت ۲۰ شب گذشته نوزدهم آبان ماه، ماموران گشت انتظامی کلانتری هنگام گشت زنی در محدوده خیابان ولیعصر(عج) با استمداد خواستن تعدادی از شهروندان مواجه شدند که اعلام می‌کردند: راکب و ترک نشین یک دستگاه موتورسیکلت از خانمی سرقت کرده اند.

وی بیان داشت: با تعقیب ۲ موتورسوار، راکب موتورسیکلت با یک دستگاه خودرو سواری پراید تصادف و به علت عدم حفظ تعادل با زمین برخورد می‌کند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه ترک نشین موتورسیکلت با استفاده از تاریکی هوا و شلوغی جمعیت از محل متواری شد، گفت: راکب موتورسیکلت دستگیر و در بازرسی بدنی از وی تعدادی موبایل سرقتی از جمله گوشی مالباخته کشف می‌شود.

علیزاده عنوان کرد: مالباخته در اظهارات خود به پلیس، گفت: در ایستگاه اتوبوس منتظر اتوبوس نشسته بودم که با گوشی همراه مشغول ارسال پیام شدم، بعد از گذشت مدتی متوجه شدم که موتورسیکلتی ۲ ترکه خلاف جهت مسیر تردد خودرو‌ها به من نزدیک می‌شود و در یک لحظه گوشی همراهم را قاپیده و از محل متواری شدند.


بیشتر بخوانید: دستگیری ۴۱ سارق و کشف ۸ دستگاه خودرو سرقتی در مرکز پایتخت


این مقام انتظامی ادامه داد: شاکی اظهار داشت: پس از قاپیدن گوشی همراهش سایر شهروندان به استمداد وی برخاستند و با سد کردن مسیر حرکت موتورسیکلت سعی در دستگیری موتورسواران داشتند که راکب موتورسیکلت به علت عدم حفظ تعادل با زمین برخورد، اما باز سوار بر موتورسیکلشان شده و موفق به فرار از صحنه می‌شوند.

رئیس کلانتری فلسطین تصریح کرد: متهم در بازجوئی اولیه به ۲۰ فقره سرقت در محدوده خیابان‌های نجات اللهی، کریمخان، هفت تیر، طالقانی و میدان، ولیعصر(عج) اقرار و تا کنون ۱۰ تن از مالباختگان راکب موتورسیکلت را شناسایی کرده اند.

این مقام انتظامی افزود: شناسایی سایر مالباختگان و دستگیری متهم دوم پرونده در دستور کار قرار دارد.

انتهای پیام/

دستگیری یک موتورسوار موبایل قاپ با ۲۰ فقره سرقت

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر