کد خبر: ۷۱۳۶۱۲۳
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۶
۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۶
کد خبر : ۷۱۳۶۱۲۳
هفته سوم لیگ برتر بسکتبال؛

تیم‌های بسکتبال اکسون و مهرام در هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر به مصاف هم رفتند.

مهرام ۷۲ - اکسون ۶۸/ برد دلچسب شاگردان هاشمی در دربی پایتختبه گزارش خبرنگار توپ و تور گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، تیم‌های بسکتبال مهرام و اکسون در نخستین دیدار هفته سوم لیگ برتر بسکتبال از ساعت ۱۶ در تالار بسکتبال آزادی به مصاف یکدیگر رفتند.

کوارتر نخست

شاگردان مصطفی کارخانه در ۲ بازی گذشته خود برنده شده بودند، وضعیت خوبی داشتند و با روحیه بهتری نسبت به حریف وارد زمین شدند. شاگردان آبکناری، اما از همان ابتدا نمایش خوبی داشتند و توانستند به خوبی شرایط را کنترل کنند. جدال ۲ تیم در کوارتر نخست بسایر نزدیک و هیحجان انگیز دنبال شد و این بازی تا آخرین لحظه حساسیت بالایی داشت. تیم بسکتبال اکسون موفق شد با نتیجه ۱۷ - ۱۶ برنده این کوارتر باشد.

کوارتر دوم

دیدار ۲ تیم در کوارتر دوم هم دیدنی و حساس دنبال شد. شاگردان آبکناری که در کوارتر نخست به خوبی با حریف پیش آمده بودند به روند خوشان در این کوارتر هم ادامه دادند و توانستند چند امتیاز ابتدایی را به دست بیاوردند، اما در ادامه کار شاگردان کارخانه خیلی سریع به بازی برگشتند و با چند پرتاب و حرکت خوبی که داشتند فاصله شان را با حریف بیشتر کردند. این بازی در این کوارتر توقف چندانی هم نداشت و در نهایت با نتیجه ۱۵ - ۱۳ به سود مهرام به پایان رسید تا این تیم در پایان نیمه نخست ۳۱ - ۳۰ برنده باشد.

کوارتر سوم

بازی در کوارتر سوم هم حساسیت‌های خاص خودش را داشت. اکسونی‌ها در ابتدا بازی برابری را به نمایش گذاشتند، اما در ادامه این مهرامی‌ها بودند که با درخشش صمد نیکخواه بهرامی و پرتاب‌های ۳ امتیازی توانستند از حریف پیشی بگیرند و فاصله را زیاد‌تر کنند. درخشش صمد نیکخواه در این کوارتر روی بازی تاثیر زیادی داشت و در نهایت مهرامی‌ها توانستند ۲۸ - ۱۵ برنده این کوارتر باشند.

کوارتر چهارم

بازی در کوارتر چهارم همانند ۳ کوارتر قبلی با حساسیت بالایی آغاز شد. ۲ تیم امتیاز‌های خوبی گرفتند و از اتفاقات جالب هم می‌توان به توقف بازی برای لحظاتی به دلیل خیسی مرکز زمین اشاره کرد. صمد نیکخواه همانند کوارتر دوم در این کوارتر هم در برخی صحنه‌ها نسبت به تصمیم داور معترض بود در حالی که در ظاهر بازی کاملا در دستان مهرامی‌ها بود، اما به سرعت جریان بازی برگشت و فاصله زیاد ۲ تیم به حداقل و سپس به تساوی کشیده شد. بی دقتی در ضربات پایانی برای مهرام باعث شد تا چنین شرایطی به وجود بیاید. هواداران اکسون هم سنگ تمام گذاشته بودند، با تمام توان تیمشان را تشویق می‌کردند. مهرامی‌ها در حالی که فرصت این را داشتند تا از حریف پیشی بگیرند یکی پس از دیگری فرصت‌ها را از دست می‌دادند. بازی در فاصله ۲ دقیقه تا پایان با نتیجه برابر ۶۱ - ۶۱ دنبال می‌شد. حملات هر ۲ تیم در لحظات پایانی بی نتیجه بود. درخشش صمد نیکخواه، اما در لحظات پایانی و کسب ۴ امتیاز حساس باعث شد تا در فاصله ۵۰ ثانیه تا پایان بازی مهرام ۶۵-۶۱ پیش بیافتد. در نهایت بازی با نتیجه مهرام ۷۲ - اکسون ۶۸ به پایان رسید.

انتهای پیام/

آخرین اخبار از بسکتبال

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر