کد خبر: ۷۱۳۶۱۶۷
گروه : اجتماعی » شهری
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۶
۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۶
کد خبر : ۷۱۳۶۱۶۷
مدیر عامل تاکسیرانی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح کرد:

قنادان گفت: تغییر نرخ کرایه تاکسی در صورت سهمیه بندی بنزین، تابع سیاستگذاری ها در حوزه تاکسیرانی است.

نرخ کرایه تاکسی پس از سهمیه بندی بنزینعلیرضا قنادان مدیر عامل تاکسیرانی در گفتگو با خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، در خصوص آخرین وضعیت سهمیه بندی سوخت تاکسی ها گفت: تاکنون هیچ دستور العملی در مورد سهمیه بندی بنزین به دست ما نرسیده است و ما هم هیچ برنامه ای برای نحوه سهمیه بندی سوخت تاکسی ها نداریم.

مدیر عامل تاکسیرانی تصریح کرد: هر زمان که این موضوع به ما اعلام شود، آن وقت در مورد آن تصمیم گیری خواهیم کرد.

او در خصوص امکان افزایش کرایه ها در صورت سهمیه بندی بنزین تاکسی ها گفت: تا مشخص نشود که سیاست در مورد تاکسی ها چگونه است و جزئیات آن به چه شکل است اقدامی نمی کنیم.


بیشتر بخوانید: سهمیه‌بندی بنزین فعلا وجود ندارد/ مردم از کارت سوخت شخصی استفاده کنند


قنادان افزود: هر گونه تغییر قیمت در هر زمانی از سال که بخواهد انجام شود، بر مبنای قیمت تمام شده حمل و نقل مسافر است که بر مبنای مدلهای اقتصادی خطوط محاسبه می شود.

او تاکید کرد: هر تغییری که در قیمت تمام شده تاکسی بخواهد، انجام شود، آثارش ابتدا با فرمولهای ریاضی محاسبه می شود، و سپس برای تصویب به شورا ارسال می کنیم.

او با بیان اینکه مصوبه فعلی بر اساس قیمت تمام شده کنونی است، اظهار کرد: تصمیم گیری در مورد سهمیه بندی سوخت تاکسی ها در اختیار شهرداری نیست، بلکه در اختیار ستاد سوخت و وزارت کشور است.

قنادان در پایان با بیان اینکه قیمت تمام شده سوخت به مردم تحمیل می شود و پرداخت یارانه برای کشور هزینه دارد، بیان کرد: طبیعی است که اگر یارانه ای هم قرار است در حوزه سوخت در نظر گرفته شود، منافع آن باید به حوزه حمل و نقل برسد و نباید شاهد شکل گیری رانت باشیم.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر