کد خبر: ۷۱۳۶۳۴۹
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۰۱:۴۳
۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۰۱:۴۳
کد خبر : ۷۱۳۶۳۴۹

باشگاه پرسپولیس با یک حامی مالی جدید قرارداد همکاری به امضا رسانده و جزئیات این قرارداد تا اواخر آبان ماه اعلام خواهد شد.

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان،  باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس تهران با یک اپراتور تلفن همراه قرارداد همکاری دارند و این اپراتور حامی مالی مشترک  ۲ باشگاه به شمار می‌رود.

به گفته محمد حسن انصاری فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس، این باشگاه با یک حامی مالی جدید قرارداد همکاری به امضا رسانده و جزئیات این قرارداد تا اواخر آبان ماه اعلام خواهد شد. پرسپولیسی‌ها که هم اکنون با یک اپراتور تلفن همراه همکاری می‌کنند، مشکلی برای امضای قرارداد همکاری با این حامی نداشتند و از این پس با ۲ حامی مالی به کارشان ادامه خواهند داد.


بیشتر بخوانید: مبلغ دریافتی کالدرون از پرسپولیس مشخص شد/ شارژ مالی سرخپوشان پیش از مصاف با نفت مسجد سلیمان


پرسپولیس از همکاری با حامی مالی جدید خود درآمد روزانه‌ای دریافت خواهد کرد و مدیران این باشگاه امیدوارند که این همکاری بتواند به این باشگاه کمک کند تا آن‌ها بتوانند از پس مشکلات مالی عدیده‌ای که این روز‌ها با آن مواجه اند، بربیایند و بخشی از مبلغ قرارداد بازیکنان و کادرفنی تیمشان را به زودی پرداخت کنند.

پرسپولیس در فصل جاری با مشکلات مالی  زیادی رو به رو است و پرداخت نشدن مطالبات صدای اعتراض کالدرون و بشار رسن را درآورده و باعث شده تا آن‌ها هم نسبت به پرداخت نشدن مبلغ قراردادشان حسابی شاکی باشند و ناراحتی شان را رسانه‌ای کنند.


بیشتر بخوانید: فرصت کم پرسپولیس برای راضی کردن کالدرون


با این وجود مدیرعامل باشگاه پرسپولیس اعلام کرد که بخشی از مبلغ قرارداد بازیکنان و اعضای کادرفنی این تیم پیش از دیدار با نفت مسجد سلیمان پرداخت خواهد شد تا آن‌ها با روحیه‌ای خوب به مصاف حریف خود بروند.  

انتهای پیام/

آخرین اخبار از باشگاه پرسپولیس

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر