کد خبر: ۷۱۳۶۵۳۱
گروه : اصفهان » اصفهان
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۶
۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۶
کد خبر : ۷۱۳۶۵۳۱

دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد در چهارمین رویداد استارت آپی سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی ایران درخشیدند.

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،حمید منتظرالقائم معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد گفت: چهارمین رویداد کشوری استارت‌آپی سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی با معرفی تیم‌های برتر به کار خود پایان داد و تیم (CTC) دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد با حضور سجاد شریعت، نژلا زبیری و سنا خداداد موفق به کسب مقام دوم در این رویداد ملی شد.

حمید منتظرالقائم افزود: این طرح با عنوان celltherapy connector (CTC) سامانه‌ای اینترنتی برای ارتباط بین بیمار، مراکز سلول درمانی، پژوهشگاه‌ها و رسانه‌ها با هدف فرهنگ‌سازی و معرفی روش نوین سل تراپی (سلول درمانی) و معرفی بیماران clinicaltrial یا آزمایشات بالینی به پژوهشگران در این عرصه است.

او گفت: در این رویداد ملی از بین ۵۰ ایده مطرح شده ۱۲ ایده موفق به کسب بیشترین آرا از حاضران شده و در رقابتی فشرده سه تیم نخست با انتخاب داوران حائز دریافت جوایز به ارزش ۱۰۰ میلیون ریال شدند و مقرر شد یکی از ایده‌ها به منظور تجاری سازی را سرمایه گذار حمایت کند.

چهارمین رویداد استارت آپی سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی ۸ تا ۱۰ آبان امسال با شرکت ۱۰۰ دانشجو به همت ستاد توسعه علوم و فناوری‌های سلول‌های بنیادی معاونت علمی و فناوری رئیس جمهوری به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی کرمان برگزار شد.

اسـتارتاپ‌ها، به شرکت‌های نوپایی گفته می‌شود که با ایـده‌ای سـاده و اولیه آغاز و به سـرعت رشد کرده و به سـرمایـه هنـگفـتـی نیـاز ندارد و با یـادگیـری سریـع و تـکنـولـوژی رشد می‌کند.

انتهای پیام/م

 

برگزاری رویداد استارت آپی سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی ایران

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر