کد خبر: ۷۱۳۶۹۱۱
گروه : ایلام » ایلام
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۷
۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۷
کد خبر : ۷۱۳۶۹۱۱
گروه : ایلام » ایلام

مهم‌ترین حوادث امروز بیست و یکم آبان ماه را می‌توانید در این بسته خبری بخوانید.

دستگیری اختلاس گر ۳۰ میلیاردی در شهر ایلام

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ایلام ، مهم‌ترین حوادث امروز بیست و یکم آبان ماه را می‌توانید در این بسته خبری بخوانید.

 

دستگیری اختلاس گر ۳۰ میلیاردی در شهر ایلام

فرمانده انتظامی استان ایلام از دستگیری اختلاس گر ۳۰ میلیارد ریالی در شهر ایلام خبر داد.

سردار نورعلی یاری فرمانده انتظامی استان ایلام گفت: در پی دستور مقام قضائی مبنی بر دستگیری فردی به اتهام اختلاس، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس امنیت عمومی قرار گرفت.

او اضافه کرد: برای جلوگیری از خروج غیر قانونی متهم از کشور با انجام اقدامات فنی و پلیسی و در کوتاه‌ترین زمان ممکن مخفیگاه متهم شناسایی شد.

فرمانده انتظامی استان ایلام در خاتمه با اشاره به اینکه ماموران پلیس امنیت عمومی با همکاری انتظامی شهرستان ایلام طی یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه توانستند، متهم را دستگیر کنند، اظهار کرد: وی با تشکیل پرونده برای مطالبه به حق مردم به مرجع قضائی معرفی شد.

 

کشف مزرعه کشت خشخاش و ماریجوانا در ایلام صحت ندارد

 معاون اجتماعی انتظامی استان ایلام خبر کشف مزرعه کشت خشخاش و ماری جوانا را در استان ایلام در برخی از رسانه‌ها به نقل از فرماندهی انتظامی استان منتشر شده بود را تکذیب کرد.

سرهنگ فرزاد یاسمی معاون اجتماعی انتظامی استان ایلام  گفت: در تاریخ ۱۸ آبان ماه برخی خبرگزاری طی انتشار مطلبی به نقل از سردار یاری فرمانده انتظامی استان مبنی بر کشف مزرعه کشت خشخاش و ماری جوانا اعلام کرده بودند که چنین مصاحبه‌ای در کار نبوده و خبر کذب محض است.

او با اشاره به بند ۱۱ ماده ۶ قانون مبنی بر جرم بودن پخش، انتشار شایعات و مطالب خلاف واقع و یا تحریف مطالب دیگران اظهار کرد: اخبار منتشر شده در این رسانه‌ها و مبنی بر کشف مزرعه کشت خشخاش و ماریجوانا در استان صحت ندارد و موضوع از طریق مبادی مربوطه پیگیری خواهد شد.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان ایلام ادامه داد: پیگیری و برخورد با عاملان انتشار این خبر در دستور کار قرار گرفته است.

 

دستگیری سارق کابل مخابراتی در چرداول

جانشین انتظامی چرداول از دستگیری یک سارق و کشف ۴۵۰ متر کابل مخابراتی در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ امیر بازیار جانشین انتظامی چرداول گفت: طی تماس مردمی در خصوص فعالیت یک سارق و سرقت کابل مخابراتی در بخش هلیلان بلافاصله ماموران پلیس به محل اعلامی اعزام شدند.

او افزود: ماموران با ورود به محل، سارق را در حال قطع و جمع آوری کابل‌های مخابراتی مشاهده و متهم با مشاهده ماموران اقدام به فرار می‌کند.

جانشین انتظامی شهرستان چرداول اضافه کرد: با تلاش و سرعت عمل ماموران متهم دستگیر و مقدار ۴۵۰ متر کابل از او کشف شد.

بازیار با قدردانی از همکاری خوب و به موقع مردم با پلیس، اظهار کرد: شهروندان توصیه‌ها و هشدار‌های پلیسی را جدی بگیرند و در صورت مشاهده افراد مشکوک از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

 

کشف بیش از یک کیلوگرم مواد مخدر در ایلام

جانشین انتظامی شهرستان ایلام از کشف یک کیلو و ۲۶۰ گرم مواد مخدر خبر داد.

سرهنگ قدرت حیدری زاد جانشین انتظامی شهرستان ایلام  گفت: پس از کسب اطلاع از فعالیت فردی در امر تهیه و توزیع مواد مخدر در یکی از محله‌های شهر ایلام موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران کلانتری ۱۲ قرار گرفت.

او ادامه داد:پس از چند روز کار اطلاعاتی و رصد پلیسی با اشراف کامل محل فعالیت فرد قاچاقچی شناسی و تحت کنترل قرار گرفت.

 سرهنگ حیدری زاد اضافه کرد: پس از کسب مجوز از مراجع قضایی در بازرسی از منزل قاچاقچی بیش از یک کیلو ۲۶۰ گرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف شد.

او با اشاره به اینکه در این راستا یک نفر دستگیر شده است اظهار کرد: متهم پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد.

 

توقیف ۱ دستگاه ماشین آلات به جرم تخریب اراضی ملی در دهلران

رئیس اداره منابع طبیعی وآبخیزداری شهرستان دهلران گفت: یک دستگاه ماشین آلات به جرم تخریب اراضی ملی در بخش مرکزی شهرستان دهلران توقیف شد.

نصرله پارسه رئیس اداره منابع طبیعی وآبخیزداری شهرستان دهلران گفت: در پی گزارشات مردمی در خصوص تخریب ارضی ملی در بخش مرکزی شهرستان دهلران بلا فاصله یگان حفاظت این اداره به محل مراجعه کردند و با پیگیر‌های لازم و دستور قضایی یک دستگاه تراکتور که در حال تخریب ارضی ملی بود توقیف شد.

پارسه افزود: نقش مردم در حفظ منابع طبیعی و احیا و جلوگیری از تخریب می‌تواند کمک خوبی به منابع طبیعی باشد.

او با اشاره به حفظ اراضی ملی گفت: این اراضی متعلق به نسل‌های آینده است و در این راستان ما باید دقت لازم در نگهداری آن‌ها داشته باشیم.

رئیس اداره منابع طبیعی وآبخیزداری شهرستان دهلران بیان کرد: افراد از هرگونه تصرف و ساخت و ساز غیر مجاز در اراضی ملی خودداری کنند چرا که یگاه حفاظت اداره منابع طبیعی برابر قانون با متخلفین اقدام قانونی وقضایی خواهد شد.

پارسه بیان کرد:با تشکیل پرونده فرد متخلف از سوی یگان حفاظت منابع طبیعی ومعرفی به مقام قضایی یک دستگاه تراکتور و ادوات که ارضی ملی را تخریب کرده بود توقیف و به پارکینگ منتقل شده است.

انتهای پیام/ د

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر