کد خبر: ۷۱۳۶۹۹۵
گروه : اردبیل » اردبیل
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۸
۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۸
کد خبر : ۷۱۳۶۹۹۵

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اردبیل از ارسال بیش از ۲ میلیون لیتر نفت سفید به روستا‌های صعب العبور استان اردبیل خبر داد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل، سید حجت مدنی، مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اردبیل گفت: با پیش بینی‌های انجام شده از اواخر مرداد ماه امسال در بیشتر مناطق استان به منظور رفاه خانوار‌های روستایی مصرف کننده نفت سفید قبل از فصل سرما میزان ۲ میلیون و ۳۵۰ هزار لیتر نفت سفید به روستا‌های صعب العبور استان ارسال شده است.

او بیان کرد: از این مقدار یک میلیون و ۷۵۰ هزار لیتر مربوط به روستا‌های سخت گذر ناحیه خلخال می‌باشد.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اردبیل گفت: با پیش بینی لازم، ذخیره سازی سوخت زمستانی در مناطق صعب العبور استان تا اوسط آبان ماه امسال بصورت ۱۰۰درصد به پایان رسیده است.

مدنی با اشاره به بارش برف، باران، برودت هوای و مسدود شدن راه‌های مواصلاتی روستایی در هنگام بارش برف در بیشتر نقاط استان اردبیل بخصوص در شهرستان خلخال، گفت: با تلاش شبانه روزی کارکنان و رانندگان نفتکش شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اردبیل، عملیات ذخیره سازی و سوخت رسانی به روستا‌های سخت گذر و صعب العبور به نحو مطلوب انجام گرفته است.

او با توجه به اولویت منطقه در راستای تامین به موقع و مستمر سوخت روستائیان غیربهره‌مند از گاز طبیعی در این ایام، علی الخصوص مناطق صعب العبور، بیان کرد: با توجه به اقدامات و تدابیر اندیشیده شده، در فصل سرما شهر‌های سردسیر استان برای تامین سوخت مورد نیاز خود با مشکلی مواجه نخواهند شد و در روستا‌های سخت گذر توسط ۳۰ فروشندگی روستایی ذخیره سازی سوخت زمستانی به صورت ۱۰۰ درصد انجام شده است.

انتهای پیام/ح

تامین سوخت روستاهای صعب العبور استان اردبیل

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر