کد خبر: ۷۱۳۷۴۶۹
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۴
۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۴
کد خبر : ۷۱۳۷۴۶۹
بسیج دانشجویی دانشگاه فردوسی مشهد در نامه‌ای خواستار شد

بسیج دانشجویی دانشگاه فردوسی مشهد در نامه‌ای به آیت‌الله رئیسی، ریاست قوه قضاییه خواستار رسیدگی هر چه سریع‌تر نسبت به احیای حقوق عامه و تحقق مطالبه رهبری اقدام کند.

اقدام رئیس قوه قضاییه نسبت به احیای حقوق عامه و تحقق مطالبه رهبریبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، بسیج دانشجویی دانشگاه فردوسی مشهد در نامه‌ای به آیت‌الله رئیسی، ریاست قوه قضاییه رسیدگی هر چه سریع‌تر نسبت به احیای حقوق عامه و تحقق مطالبه رهبری خواستار شد.

متن نامه به شرح زیر است:

جناب آقای آیت‌الله رئیسی، ریاست قوه قضاییه

با توجه به گفته ریاست محترم جمهوری آقای روحانی در لزوم مبارزه با مفاسد بزرگ اقتصادی و اشاره ایشان به موضوع بر باد رفتن ۱۸ میلیارد دلار از منابع ارزی کشور و همچنین با توجه به مطالبه صریح رهبر معظم انقلاب در مرداد ماه سال ۹۷ که بر لزوم برخورد با کسانی که این سکه و ارز را داده اند تاکید کردند لذا از جناب‌عالی درخواست داریم که هر چه سریع‌تر نسبت به احیای حقوق عامه و تحقق مطالبه رهبری اقدام نمایید.

وقتی ارز یا سکه به صورت غلط عرضه و تقسیم می‌شود، مشکلات فعلی به‌وجود می‌آید، زیرا این قضیه ۲ طرف دارد، یک طرف آن فردی است که دریافت می‌کند و طرف دیگر آن کسی است که عرضه می‌کند. همه بیشتر به‌دنبال آن فردی هستند که ارز یا سکه را گرفته است در حالی که تقصیر عمده متوجه آن فردی است که ارز یا سکه را با بی‌تدبیری عرضه کرده است که اقدامات اخیر قوه قضائیه نیز در واقع برخورد با کسانی است که با یک تخلف و خطای بزرگ، زمینه‌ساز این مسائل و کاهش ارزش پول ملی شدند.

در ضمن ما دانشجویان بسیجی دانشگاه فردوسی مشهد حمایت کامل خود را از اقدامات فساد ستیزانه و اصلاحات مهم قوه قضاییه در دوره جدید اعلام می‌داریم.

 انتهای پیام//م.م
 
 

 نامه  بسیج دانشجویی دانشگاه فردوسی مشهد به رئیس قوه قضائیه

 
منبع: خبرگزاری دانشجو
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر