کد خبر: ۷۱۳۷۴۷۰
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۰
۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۰
کد خبر : ۷۱۳۷۴۷۰
در جلسه انصاری فرد با کالدرون و پیروانی مطرح شد؛

در جلسه امروز انصاری فرد با کالدرون و پیروانی زمان اردوی زمستانی باشگاه پرسپولیس مشخص شد.

اما و اگر‌های جذب هافبک تهاجمی در باشگاه پرسپولیس/ زمان اردوی زمستانی مشخص شدبه گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، جلسه محمد حسن انصاری فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با گابریل کالدرون سرمربی و افشین پیروانی مدیر تیم امروز به مدت حدود ۲ ساعت در باشگاه برگزار شد.

حسین قدوسی مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس درباره موارد مطروحه در این جلسه اظهار کرد: امروز درباره اردوی تیم در تعطیلات نیم فصل هم صحبت شد و بررسی‌های لازم صورت گرفت.

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس ادامه داد: کالدرون گفت زمان اردوی زمستانی تیم از ۱۱ تا ۲۳ ژانویه (۲۱ دی تا ۳ بهمن) خواهد بود و او بر اساس سیستم و شرایطی که کادر فنی برای تیم در نظر گرفته محل برپایی این اردوی خارجی را انتخاب خواهد کرد و خواهان برگزاری بازی تدارکاتی هم شده و قرار است. مدیر تیم در هماهنگی با مدیر عامل باشگاه نتیجه اقدامات انجام شده را تا قطعیت آن به کالدرون اطلاع دهد تا اردوی زمستانی سرخ‌ها با کیفیت مطلوب برگزار شود.


بیشتر بخوانید: مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس بی سروصدا جدا می‌شود


او افزود: درباره جذب مهاجم در نیم فصل که آقای کالدورن بر آن اصرار دارند هم صحبت شد و به اطلاع آقای کالدرون رسانده که باشگاه از بین بیش از ۲۰ مهاجمی که به باشگاه معرفی شده اند طی یکی دو روز آتی، سه یا چهار گزینه پیشنهادی که کیفیت بهتری دارند و امکان جذب و شرایط آن‌ها بررسی شده را به کادر فنی معرفی خواهد کرد. آقای کالدرون هم اگر گزینه‌ای داشته باشند پس از جمع بندی همه گزینه‌ها تصمیم گیری خواهند کرد. همچنین جذب هافبک تهاجمی هم حتمی نیست و بستگی به گزینه‌های پیشنهادی موجود و کیفیت آن‌ها دارد.

قدوسی در پایان گفت: آقای کالدرون درباره نقل و انتقالات نیم فصل تاکید کرد که فعلا تمرکزم روی تیم است و همه بازیکنان با جدیت کامل در تمرینات تلاش می‌کنند. به بازیکنانم اعتماد دارم و با توجه به اینکه چه بازیکنانی را می‌توانیم جذب کنیم درباره نقل و انتقالات نیم فصل تصمیم می‌گیرم و زمان نقل و انتقالات درباره جابجایی‌هایی احتمالی نظرم را به باشگاه خواهم گفت و عجله‌ای در این باره نیست چرا که زمان کافی وجود دارد.

انتهای پیام/

تصمیمات اتخاذ شده در جلسه انصاری فرد با مدیر و سرمربی باشگاه پرسپولیس

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر