کد خبر: ۷۱۳۷۵۱۶
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۶
۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۶
کد خبر : ۷۱۳۷۵۱۶

احمد سعادتمند به برخی از ابهاماتی که پیرامون انتخابات فدراسیون والیبال به وجود آمده است، پاسخ داد.

سعادتمند: داورزنی بیش از یک دهه برای والیبال زحمت کشیده استاحمد سعادتمند نامزد انتخابات فدراسیون والیبال و مسئول کمیته استعداد یابی وزارت ورزش و جوانان در گفت و گو با خبرنگار توپ و تور گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، درباره برنامه ای که امروز برای ایثارگران تدارک دیده شده بود بیان داشت: سازمان ورزش قهرمانان برنامه ای را برای عزیزانی که در بخش ایثارگری سالیان سال در شرایط مختلف کشور حضور داشتند برنامه ای در بخش ورزشی  برگزار کرد، این برنامه فکر می کنم در بخش هنری هم برگزار شود. خوشبختانه مراسم خوبی  بود و خیلی خوشحال شدیم که این عزیزان را دیدیم تا اوغات خوشی داشته باشیم.

او در ادامه و در پاسخ به سوالی درباره انتخابات فدراسیون والیبال و داورزنی عنوان داشت: داورزنی در حال حاضر به عنوان نایب رئیس کنفداسیون آسیا و عضو کنفدراسیون جهانی  فعالیت می کند و بیش از یک دهه است که برای والیبال کشور زحمت می کشد و افتخارات زیادی برای والیبال آورده است.  به نظرم داورزنی می تواند بازهم به والیبال کمک کند و جایگاه این رشته را ارتقا دهد.

سعادتمند درباره  این که گفته می شود ائلافی میان او رئیس اسبق فدراسیون والیبال قرار است صورت بگیرد گفت : به امید خدا که وجود دارد! 

نامزد فدراسیون والیبال در ادامه و در پاسخ به سوال های دیگری درباره این که آیا تائید صلاحیت و ثبت نام داورزنی پیش از انتخابات صورت گرفته و این مسئله ایرادی دارد یا خیر بیان داشت: بهتر است این مسائل را از بخش های مربوطه سوال کنید. 

مسئول کمیته استعدادیابی وزارت ورزش پیرامون اینکه گفته می‌شود علاوه بر داورزنی، خودش هم باید طبق قانون به خاطر شرکت در انتخابات فدراسیون والیبال، از سمتش استعفا بدهد، گفت: هر چه که قانون برای من تعیین بکند را انجام می‌دهم. من تابع قانون و مقررات هستم.


بیشتر بخوانید: احتمال ائتلاف ۲ نامزد در انتخابات والیبال


انتهای پیام/ 

اظهارات سعادتمند درباره انتخابات فدراسیون والیبال 

 

 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر