کد خبر: ۷۱۳۷۵۳۲
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۱
۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۱
کد خبر : ۷۱۳۷۵۳۲

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی از ترس حملات موشکی گروه‌های مقاومت فلسطینی در سراسر سرزمین‌های اشغالی به مدت ۴۸ ساعت حالت فوق‌العاده اعلام کرد.

اعلام حالت فوق‌العاده ۴۸ ساعته در فلسطین اشغالیبه گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از شبکه تلویزیونی المیادین، وزیر جنگ رژیم اشغالگر اسرائیلی از اعلام حالت فوق العاده به مدت ۴۸ ساعت در سراسر فلسطین اشغالی خبر داد.

همچنین موشک‌های مقاومت در حال حاضر شهرک «ناحل عوز» را هدف قرار می‌دهند و سامانه گنبد آهنین رژیم صهیونیستی از رهگیری این موشک‌ها ناتوان است.

رسانه‌های رژیم صهیونیستی نیز گزارش دادند یک میلیون دانش آموز اسرائیلی و ۸۰ هزار معلم و استاد امروز (از ترس حملات موشکی نیرو‌های مقاومت) در منازل خود در شهرک‌های غوش دان و شفیلا و مناطق جنوبی سرزمین‌های اشغالی باقی ماندند و از رفتن به مدارس و دانشگاه‌ها سر باز زدند.

جنگنده‌های رژیم صهونیستی بامداد امروز (سه‌شنبه) با تجاوز به محله «الشجاعیه» در شرق نوار غزه و گلوله باران خانه‌های مردم، «بهاء سلیم ابو العطا» یکی از فرماندهان سرایاالقدس (شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین) را به همراه همسرش به شهادت رساندند.

ارتش رژیم صهیونیستی مسئولیت این عملیات ترور را برعهده گرفت و اعلام کرد: در عملیات مشترک ارتش و امنیت عمومی اسرائیل، ساختمانی را که در آن یکی از فرماندهان جهاد اسلامی با نام بهاء ابو العطا حضور داشت هدف قرار دادیم.

خزانه داری آمریکا نیز دو ماه پیش این فرمانده را به علت نقش بارزش در مقابله با تروریسم و اشغالگران صهیونیست و تجاوزاتی که علیه مردم و مقدسات فلسطینی‌ها روا می‌کنند، در لیست تحریم‌های خود قرار داد.

در پی عملیات ترور رژیم صهیونیستی علیه یکی از رهبران مقاومت، رزمندگان فلسطینی نیز مناطق مختلف فلسطین اشغالی از جمله تل‌آویو را هدف حمله موشکی قرار دادند.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر