کد خبر: ۷۱۳۷۹۵۱
گروه : کردستان » سنندج
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۸
۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۸
کد خبر : ۷۱۳۷۹۵۱

رئیس سازمان آتش نشانی شهرداری سقز از وقوع یک فقره انفجار گاز در یک واحد مسکونی در شهرک دانشگاه خبر داد و گفت: این حادثه منجر به مصدومیت ۳ نفر از ساکنین شد که توسط نیروهای امدادی به بیمارستان منتقل شدند.

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ، محمد دولتی اظهار داشت: یک واحد مسکونی در شهرک دانشگاه پشت مسجد امام محمد غزالی بر اثر نشت گاز منفجر و دچار حریق شد که ۳ نفر از ساکنین منزل شامل ۲ مرد و یک کودک ۵ ساله دچار سوختگی ۲۰ تا ۴۰ درصدی شدند.

او افزود: با حضور عوامل آتش نشانی حریق کنترل و محل حادثه ایمن سازی شد و مصدومین توسط اورژانس به بیمارستان امام خمینی (ره) انتقال داده شدند که حال یکی از مصدوم ها وخیم گزارش شده است.

دولتی با بیان اینکه علت حادثه و حریق منجر به انفجار هنوز مشخص نشده و طبق گفته شاهدین بی احتیاطی تعمیرکار گاز علت وقوع حادثه بوده است، یادآور شد: انفجار ناشی از نشت گاز بوده و به منزل مسکونی هم خسارت مالی زیادی وارد کرده است.

او با اشاره به اینکه سقز روز پر حادثه‌ای را پشت سر گذاشت، اضافه کرد: یک مورد انفجار ناشی از اتصال هود آشپزخانه در محله تپه مالان هم داشتیم که منجر به مصدومیت یک زن شد.

رئیس سازمان آتش نشانی شهرداری سقز در بخشی از سخنان خود به ۱۰ مورد عملیات امداد و نجاتی که در سطح شهرستان انجام شد اشاره کرد و گفت: یک مورد هم رهاسازی مار داخل خودرو داشتیم که با موفقیت انجام شد.

سقز با بیش از ۲۲۶ هزار نفر جمعیت دومین شهرستان پر جمعیت استان کردستان است که در ۱۹۰ کیلومتری شمال سنندج مرکز این استان قرار دارد.

منبع: ایرنا

انتهای پیام/ج

  بر اثرمنفجر شدن گاز یک واحد مسکونی، ۲ مرد و یک کودک ۵ ساله دچار سوختگی شدند.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر