کد خبر: ۷۱۳۸۵۹۹
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۴
۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۴
کد خبر : ۷۱۳۸۵۹۹

رئیس کلانتری ۱۷۳ امین آباد از دستگیری اعضای باند ۴ نفره مالخران اموال سرقتی و خرده فروشان مواد مخدر خبر داد.

انهدام باند ۴ نفره مالخران اموال سرقتیبه گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ حیدر مسن آبادی گفت: با دریافت چند گزارش مردمی مبنی بر اینکه یکی از افراد شرور منطقه با تشکیل باندی اقدام به خرید وفروش اموال سرقتی و خرده فروشی مواد مخدر می‌کند، بررسی موضوع در دستور کار تیم عملیات کلانتری ۱۷۳ امین آباد قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه تحقیقات اولیه حکایت از این داشت: یکی از افراد شرور منطقه که بیش از ۱۵ دفعه توسط کلانتری امین آباد و کلانتری‌های اطراف دستگیر شده است و دارای ۱۰ فقره سابقه کیفری است، با تشکیل باندی مشغول به خرده فروشی مواد مخدر و اموال سرقتی هستند، عنوان کرد: با تایید صحت خبر، به دست آمد که اعضای این باند دارای مخفیگاه‌های متعدد بوده و به طور مستمر تعدادی افراد مشکوک به این محل‌ها در تردد هستند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: با دستور قضائی در یک عملیات همزمان و هماهنگ سه تن از اعضای این باند در مخفیگاهشان دستگیر و در بازرسی از این محل تعدادی اموال سرقتی و مقداری مواد مخدر کشف شد.

کلانتر محله امین آباد افزود: در شاخه دیگری از تحقیقات پلیسی مخفیگاه متهم اصلی پرونده شناسایی شد و پس از هماهنگی‌های قضائی، این متهم نیز در مخفیگاهش دستگیر و در بازرسی از این محل نیم کیلو شیشه و تعدادی قطعات و لوازم خودرو سرقتی کشف شد.

مسن آبادی با بیان اینکه در مجموع تعداد ۸۵ قطعه لوازم و تجهیزات خودرو سرقتی و مقدار ۵۴۰ گرم انواع مواد مخدر از جمله شیشه کشف شد، اضافه کرد: متهمان برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر